Облыстық бюджет және аудандар бюджеттері арасындағы 2023-2025 жылдарға арналған жалпы сипаттағы трансферттердің көлемі туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2022 жылғы 14 желтоқсандағы № 23/2 шешімі
Ескерту. 01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі және 31.12.2025 дейін әрекет етеді - осы шешімнің 5-тармағымен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 45-бабы 4-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Облыстық бюджеттен аудандар бюджеттеріне 2023 жылға берілетін 17 086 266 мың теңге сомадағы бюджеттік субвенция белгіленсін, оның ішінде:
Айыртау – 1 214 656 мың теңге;
Ақжар – 1 488 172 мың теңге;
Аққайың – 1 425 691 мың теңге;
Есіл – 1 243 725 мың теңге;
Жамбыл – 1 564 730 мың теңге;
Мағжан Жұмабаев – 1 693 806 мың теңге;
Қызылжар – 1 179 941 мың теңге;
Мамлют – 1 219 828 мың теңге;
Ғабит Мүсірепов атындағы – 743 198 мың теңге;
Тайынша – 774 277 мың теңге;
Тимирязев – 1 179 752 мың теңге;
Уәлиханов – 2 031 812 мың теңге;
Шал ақын – 1 326 678 мың теңге.
2. Облыстық бюджеттен аудандар бюджеттеріне 2024 жылға берілетін 18 110 303 мың теңге сомадағы бюджеттік субвенция белгіленсін, оның ішінде:
Айыртау – 1 389 953 мың теңге;
Ақжар – 1 392 392 мың теңге;
Аққайың – 1 824 190 мың теңге;
Есіл – 1 698 639 мың теңге;
Жамбыл – 1 874 277 мың теңге;
Мағжан Жұмабаев – 2 075 694 мың теңге;
Қызылжар – 1 175 278 мың теңге;
Мамлют – 1 486 281 мың теңге;
Ғабит Мүсірепов атындағы – 589 525 мың теңге;
Тайынша – 355 711 мың теңге;
Тимирязев – 1 045 216 мың теңге;
Уәлиханов – 1 909 127 мың теңге;
Шал ақын – 1 294 020 мың теңге.
3. Облыстық бюджеттен аудандар бюджеттеріне 2025 жылға берілетін 18 960 282 мың теңге сомадағы бюджеттік субвенция белгіленсін, оның ішінде:
Айыртау – 1 276 688 мың теңге;
Ақжар – 1 724 477 мың теңге;
Аққайың – 1 798 265 мың теңге;
Есіл – 1 420 623 мың теңге;
Жамбыл – 1 861 038 мың теңге;
Мағжан Жұмабаев – 2 109 473 мың теңге;
Қызылжар – 1 807 976 мың теңге;
Мамлют – 1 176 625 мың теңге;
Ғабит Мүсірепов атындағы – 897 504 мың теңге;
Тайынша – 307 144 мың теңге;
Тимирязев – 1 091 838 мың теңге;
Уәлиханов – 1 576 267 мың теңге;
Шал ақын – 1 912 364 мың теңге.
4. Жергілікті бюджеттердің шығысында бюджет қаражатының осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5-қосымшаларында көрсетілген бағыт бойынша минималды көлемі ескерілсін.
5. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және 2025 жылғы 31 желтоқсанға дейін әрекет етеді.
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты хатшасы В. Бубенко
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихатының 2022 жылғы
14 желтоқсандағы № 23/2 шешіміне
1-қосымша
Салауатты өмір салтын насихаттауға бағытталатын бюджет қаражатының 2023-2025 жылдарға арналған минималды көлемі
мың теңге
Аудандардың, қаланың (облыстық маңызы бар) атауы
2023 жыл
2024 жыл
2025 жыл
1
Облыстық
25 048
25 048
25 048
Облыс бойынша барлығы
25 048
25 048
25 048
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихатының 2022 жылғы
14 желтоқсандағы № 23/2 шешіміне
2-қосымша
Вакцина және басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға бағытталатын бюджет қаражатының 2023-2025 жылдарға арналған минималды көлемі
мың теңге
Аудандардың, қаланың (облыстық маңызы бар) атауы
2023 жыл
2024 жыл
2025 жыл
1
Облыстық
705 185
696 403
696 403
Облыс бойынша барлығы
705 185
696 403
696 403
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихатының 2022 жылғы
14 желтоқсандағы № 23/2 шешіміне
3-қосымша
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі аясында және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде амбулаториялық-емханалық көмек және стационарлық көмек көрсететін ұйымдарға арналған күрделі шығынды жүзеге асыруға бағытталатын бюджет қаражатының 2023-2025 жылдарға арналған минималды көлемі
мың теңге
Аудандардың, қаланың (облыстық маңызы бар) атауы)
Барлығы
оның ішінде:
2023 жыл
2024 жыл
2025 жыл
Стационарлық және амбулаториялық-емханалық көмек көрсететін ұйымдарға медициналық техника сатып алу
2023 жыл
2024 жыл
2025 жыл
1
Облыстық
6 059 285
6 101 176
5 924 332
745 498
837 862
763 308
Облыс бойынша барлығы
6 059 285
6 101 176
5 924 332
745 498
837 862
763 308
Р/с №
Аудандардың, қаланың (облыстық маңызы бар) атауы)
оның ішінде:
"Дені сау ұлт" әрбір азамат үшін сапалы және қолжетімді денсаулық сақтау" ұлттық жобасы аясында аудандық ауруханаларды, сондай-ақ перзентханаларды, жансақтау және қарқынды терапия бөлімшелерін, медициналық және фельдшерлік-акушерлік пункттерді, дәрігерлік амбулаторияларды заманауи компьютерлік томографтармен, рентген аппараттарымен жарақтандыру

Об объемах трансфертов общего характера между областным бюджетом и бюджетами районов на 2023-2025 годы
Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2022 года № 23/2
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2023 и действует до 31.12.2025 в соответствии с пунктом 5 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 4 статьи 45 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета бюджетам районов на 2023 год в сумме 17 086 266 тысяч тенге, в том числе:
Айыртаускому – 1 214 656 тысяч тенге;
Акжарскому – 1 488 172 тысячи тенге;
Аккайынскому – 1 425 691 тысяча тенге;
Есильскому – 1 243 725 тысяч тенге;
Жамбылскому – 1 564 730 тысяч тенге;
Магжана Жумабаева – 1 693 806 тысяч тенге;
Кызылжарскому – 1 179 941 тысяча тенге;
Мамлютскому – 1 219 828 тысяч тенге;
имени Габита Мусрепова – 743 198 тысяч тенге;
Тайыншинскому – 774 277 тысяч тенге;
Тимирязевскому – 1 179 752 тысячи тенге;
Уалихановскому – 2 031 812 тысячи тенге;
Шал акына – 1 326 678 тысяч тенге.
2. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета в бюджеты районов на 2024 год в сумме 18 110 303 тысячи тенге, в том числе:
Айыртаускому – 1 389 953 тысячи тенге;
Акжарскому – 1 392 392 тысячи тенге;
Аккайынскому – 1 824 190 тысяч тенге;
Есильскому – 1 698 639 тысяч тенге;
Жамбылскому – 1 874 277 тысяч тенге;
Магжана Жумабаева – 2 075 694 тысячи тенге;
Кызылжарскому – 1 175 278 тысяч тенге;
Мамлютскому – 1 486 281 тысяча тенге;
имени Габита Мусрепова – 589 525 тысячи тенге;
Тайыншинскому – 355 711 тысяч тенге;
Тимирязевскому – 1 045 216 тысяч тенге;
Уалихановскому – 1 909 127 тысяч тенге;
Шал акына – 1 294 020 тысяч тенге.
3. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета в бюджеты районов на 2025 год в сумме 18 960 282 тысячи тенге, в том числе:
Айыртаускому – 1 276 688 тысяч тенге;
Акжарскому – 1 724 477 тысяч тенге;
Аккайынскому – 1 798 265 тысяч тенге;
Есильскому – 1 420 623 тысячи тенге;
Жамбылскому – 1 861 038 тысяч тенге;
Магжана Жумабаева – 2 109 473 тысячи тенге;
Кызылжарскому – 1 807 976 тысяч тенге;
Мамлютскому – 1 176 625 тысяч тенге;
имени Габита Мусрепова – 897 504 тысяч тенге;
Тайыншинскому – 307 144 тысячи тенге;
Тимирязевскому – 1 091 838 тысяч тенге;
Уалихановскому – 1 576 267 тысячи тенге;
Шал акына – 1 912 364 тысячии тенге.
4. Учесть в расходах местных бюджетов минимальные объемы бюджетных средств по направлению, указанным в приложениях 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года и действует до 31 декабря 2025 года.
Секретарь Северо-Казахстанского областного маслихата В. Бубенко
Приложение 1
к решению Северо-Казахстанского
областного маслихата
от 14 декабря 2022 года № 23/2
Минимальные объемы бюджетных средств, направляемых на пропаганду здорового образа жизни на 2023-2025 годы
тысяч тенге
№ п/п
Наименование районов, города (областного значения)
2023 год
2024 год
2025 год
1
Областной
25 048
25 048
25 048
Всего по области
25 048
25 048
25 048
Приложение 2
к решению Северо-Казахстанского
областного маслихата
от 14 декабря 2022 года № 23/2
Минимальные объемы бюджетных средств, направляемых на закуп вакцин и других иммунобиологических препаратов на 2023-2025 годы
тысяч тенге
№ п/п
Наименование районов, города (областного значения
2023 год
2024 год
2025 год
1
Областной
705 185
696 403
696 403
Всего по области
705 185
696 403
696 403
Приложение 3
к решению Северо-Казахстанского
областного маслихата
от 14 декабря 2022 года № 23/2
Минимальные объемы бюджетных средств, направляемых на осуществление капитальных затрат для организаций, оказывающих амбулаторно-поликлиническую помощь и стационарную помощь в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования на 2023-2025 годы
тысяч тенге
п/п
Наименование районов, города (областного значения)
Всего
в том числе:
2023 год
2024 год
2025 год
Приобретение медицинской техники для организаций, оказывающих стационарную и амбулаторно-поликлиническую помощь
2023 год
2024 год
2025 год
1
Областной
6 059 285
6 101 176
5 924 332
745 498
837 862
763 308
Всего по области
6 059 285
6 101 176
5 924 332
745 498
837 862
763 308
продолжение таблицы
№ п/п
Наименование районов, города (областного значения)
в том числе:
Оснащение районных больниц современными компьютерными томографами, рентген аппаратами, а также родильных домов, отделений реанимаций и интенсивной терапии, медицинских и фельдшерско-акушерских пунктов, врачебных амбулаторий в рамках Национального проекта "Качественное и доступное здравоохранения для каждого гражданина "Здоровая нация"