"2022-2024 жылдарға арналған Айыртау ауданы Казанка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Айыртау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 7-13-18 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 20 шiлдедегi № 7-19-9 шешімі
Айыртау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған Айыртау ауданы Казанка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Айыртау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 7-13-18 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Айыртау ауданы Казанка ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45 721,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 000,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 41 721,0 мың теңге;
2) шығындар – 64 708,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -18 987,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 18 987,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 18 987,4 мың теңге.";
6- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2022 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер 742,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
Көрсетілген республикалық бюджеттен нысаналы трансферттердің бөлуі 2022-2024 жылдарға арналған Казанка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы Айыртау аудандық мәслихаттың шешімін іске асыру туралы ауылдық округ әкімінің шешімімен айқындалады.";
7- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2022 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер 26 506,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
Көрсетілген аудандық бюджеттен нысаналы трансферттердің бөлуі 2022-2024 жылдарға арналған Казанка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы Айыртау аудандық мәслихаттың шешімін іске асыру туралы ауылдық округ әкімінің шешімімен айқындалады.";
келесі мазмұндағы 7-2- тармағымен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Айыртауского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 7-13-18 "Об утверждении бюджета Казанского сельского округа Айыртауского района на 2022-2024 годы"
Решение Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 20 июля 2022 года № 7-19-9
Айыртауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айыртауского районного маслихата "Об утверждении бюджета Казанского сельского округа Айыртауского района на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 7-13-18 следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Казанского сельского округа Айыртауского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 45 721,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 000,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 41 721,0 тысяч тенге;
2) затраты – 64 708,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -18 987,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 18 987,4 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 18 987,4 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Учесть целевые трансферты передаваемые из республиканского бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 742,0 тысяч тенге.
Распределение указанных целевых трансфертов из республиканского бюджета определяется решением акима сельского округа о реализации решения Айыртауского районного маслихата об утверждении бюджета Казанского сельского округа на 2022-2024 годы. ";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Учесть целевые трансферты передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 26 506,0 тысяч тенге.
Распределение указанных целевых трансфертов из районного бюджета определяется решением акима сельского округа о реализации решения Айыртауского районного маслихата об утверждении бюджета Казанского сельского округа на 2022-2024 годы. ";
дополнить пунктом 7-2 следующего содержания:

"7-2. 2022 жылға арналған Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен нысаналы трансферттер 733,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
Көрсетілген нысаналы трансферттердің бөлуі 2022-2024 жылдарға арналған Казанка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы Айыртау аудандық мәслихаттың шешімін іске асыру туралы ауылдық округ әкімінің шешімімен айқындалады.";
көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

"7-2. Учесть целевые трансферты, за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан на 2022 год в сумме 733,0 тысяч тенге.
Распределение указанных целевых трансфертов определяется решением акима сельского округа о реализации решения Айыртауского районного маслихата об утверждении бюджета Казанского сельского округа на 2022-2024 годы.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.