"2022-2024 жылдарға арналған Айыртау ауданы Володар ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Айыртау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 7-13-14 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 13 қазандағы № 7-21-4 шешімі
Айыртау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған Айыртау ауданы Володар ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Айыртау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 7-13-14 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Айыртау ауданы Володар ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 329 732,3 мың теңге:
салықтық түсімдер – 52 935,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 900,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 272 896,5 мың теңге;
2) шығындар – 337 038,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 306,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 306,5 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 306,5 мың теңге.";
7- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2022 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер 99 284,9 мың теңге сомасында ескерілсін.
Көрсетілген аудандық бюджеттен нысаналы трансферттердің бөлінуі 2022-2024 жылдарға арналған Володар ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы Айыртау аудандық мәслихаттың шешімін іске асыру туралы ауылдық округ әкімінің шешімімен айқындалады.";
7-3- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Айыртауского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 7-13-14 "Об утверждении бюджета Володарского сельского округа Айыртауского района на 2022-2024 годы"
Решение Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 13 октября 2022 года № 7-21-4
Айыртауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айыртауского районного маслихата "Об утверждении бюджета Володарского сельского округа Айыртауского района на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 7-13-14 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Володарского сельского округа Айыртауского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 329 732,3 тысяч тенге:
налоговые поступления – 52 935,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 900,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 272 896,5 тысяч тенге;
2) затраты – 337 038,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 7 306,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 306,5 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7 306,5 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Учесть целевые трансферты передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 99 284,9 тысяч тенге.
Распределение указанных целевых трансфертов из районного бюджета определяется решением акима сельского округа о реализации решения Айыртауского районного маслихата об утверждении бюджета Володарского сельского округа на 2022-2024 годы. ";
пункт 7-3 изложить в новой редакции:

"7-3. 2022 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне берілетін Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен 16 263,0 мың теңге сомасында шығыстар ескерілсін.
Көрсетілген Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан нысаналы трансфертті бөлу Володар ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы Айыртау аудандық мәслихатының шешімін іске асыру туралы ауылдық округ әкімінің шешімімен айқындалады.";
көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

"7-3. Учесть расходы за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан передаваемые в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 16 263,0 тысяч тенге.
Распределение указанного целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан определяется решением акима сельского округа о реализации решения Айыртауского районного маслихата об утверждении бюджета Володарского сельского округа на 2022-2024 годы.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.