Ақжар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 13-13 "2022-2024 жылдарға арналған Ақжар ауданы Кішіқарой ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 11 қазандағы № 25-4 шешімі
Ақжар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақжар аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Ақжар ауданы Кішіқарой ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 13-13 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Ақжар ауданы Кішіқарой ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 167218,7 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1840,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 164165,8 мың теңге;
2) шығындар – 170005мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2786,3 мың тенге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2786,3 мың тенге:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2786,3 мың теңге.";
Көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшаларды осы шешімнің 1, 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық
мәслихатының хатшысы
А.Хоршат
Солтүстік Қазақстан облысы
Ақжар аудандық мәслихатының
2022 жылғы 11 қазандағы
№ 25-4 шешіміне
1-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Ақжар аудандық мәслихатының
2021 жылғы 27 желтоқсандағы
№13-13 шешіміне
1-қосымша
Ақжар ауданы Кішіқарой ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы мың теңге
І. Кірістер

О внесении изменений в решение Акжарского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 13-13 "Об утверждении бюджета Кишикаройского сельского округа Акжарского района на 2022-2024 годы"
Решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 11 октября 2022 года № 25-4
Акжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акжарского районного маслихата "Об утверждении бюджета Кишикаройского сельского округа Акжарского района на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 13-13 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кишикаройского сельского округа Акжарского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 167218,7 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1840,6тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1200 тысяч тенге;
поступления трансфертов –164165,8 тысяч тенге;
2) затраты – 170005 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2786,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2786,3 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2786,3 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению;
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Акжарского районного маслихата
Северо-Казахстанской области А. Хоршат
Приложение 1
к решению Акжарского
районного маслихата
Северо-Казахстанской области
от 11 октября 2022 года № 25-4
Приложение 1
к решению Акжарского
районного маслихата
Северо-Казахстанской области
от 27 декабря 2021 года № 13-13
Бюджет Кишикаройского сельского округа Акжарского района на 2022 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
тысяч тенге
I. Доходы