Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 13-1 "2022-2024 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2022 жылғы 21 қарашадағы № 23-1 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 13-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 162444 болып тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2, 3, 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 861 370,7 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 420 869,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 64 093 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 118 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 258 408 мың теңге;
2) шығындар – 10 679 524,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 47 748 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 183 780 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 136 032 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 865 901,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 865 901,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 737 009,9 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 136 032,5 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 264 924,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов
атындағы ауданы мәслихатының хатшысы
Е. Әділбеков
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
2022 жылғы 21 қарашадағы
№ 23-1 шешіміне қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 13-1 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сома (мың теңге)

О внесении изменений в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 24 декабря 2021 года № 13-1 "Об утверждении бюджета района имени Габита Мусрепова на 2022-2024 годы"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 21 ноября 2022 года № 23-1
Маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района имени Габита Мусрепова "Об утверждении бюджета района имени Габита Мусрепова на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 13-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 162444) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района имени Габита Мусрепова на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 861 370,7 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 420 869,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 64 093 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 118 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 258 408 тысяч тенге;
2) затраты – 10 679 524,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 47 748 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 183 780 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 136 032 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 865 901,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 865 901,6 тысяч тенге:
поступление займов – 737 009,9тысячи тенге;
погашение займов – 136 032,5 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 264 924,2 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
Е. Адильбеков
Приложение к решению
маслихата района имени
Габита Мусрепова Северо-
Казахстанской области
от 21 ноября 2022 года № 23-1
Приложение 1 к решению
маслихата района имени
Габита Мусрепова Северо-
Казахстанской области
от 24 декабря 2021 года № 13-1
Бюджет района имени Габита Мусрепова на 2022 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)

33 029
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 956
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
248 937,9
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық
55 668
құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
85 404
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50 676
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
601
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 629,2
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
5 900
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 674 289,2
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 674 289,2
007
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
559 254
008
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
36 756
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
159 467,1
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
807 218,3
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
34 699
016
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
76 894,8
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
970 432,7
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
257 796,8
009
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
257 796,8
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
200
036
Мәдениет объектілерін дамыту
200
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
42 345,2
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 799,7
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
719,1
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық)
деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
12 114
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы

33 029
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 956
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
248 937,9
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
55 668
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
85 404
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
50 676
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
601
021
Капитальные расходы государственного органа
6 629,2
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
5 900
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 674 289,2
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 674 289,2
007
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
559 254
008
Организация сохранения государственного жилищного фонда
36 756
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
159 467,1
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
807 218,3
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
34 699
016
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
76 894,8
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
970 432,7
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
257 796,8
009
Поддержка культурно-досуговой работы
257 796,8
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
200
036
Развитие объектов культуры
200
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
42 345,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
19 799,7
004
Капитальные расходы государственного органа
719,1
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
12 114
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях