Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 14-8 "2022-2024 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Нежинка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2022 жылғы 29 қарашадағы № 23-7 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Нежинка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 14-8 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Нежинка ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 136 221,5 мың теңге:
салықтық түсімдер – 7 209,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 182,8 мың теңге;
трансферттер түсімі – 128 829,3 мың теңге;
2) шығындар – 137 375 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 153,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 153,5 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 153,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан
мәслихатының хатшысы
Е. Әділбеков
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
2022 жылғы 29 қарашадағы
№ 23-7 шешіміне қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
2021 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 14-8 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Нежинка ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сома (мың теңге)

О внесении изменений в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 30 декабря 2021 года № 14-8 "Об утверждении бюджета Нежинского сельского округа района имени Габита Мусрепова на 2022-2024 годы"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 29 ноября 2022 года № 23-7
Маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района имени Габита Мусрепова "Об утверждении бюджета Нежинского сельского округа района имени Габита Мусрепова на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 14-8 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Нежинского сельского округа района имени Габита Мусрепова на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 136 221,5 тысяч тенге:
налоговые поступления – 7 209,4 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 182,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 128 829,3 тысячи тенге;
2) затраты – 137 375 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 153,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 153,5 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 153,5 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата
района имени Габита
Мусрепова Северо-Казахстанской области
Е. Адильбеков
Приложение к решению
маслихата района имени
Габита Мусрепова Северо-
Казахстанской области
от 29 ноября 2022 года № 23-7
Приложение 1
к решению маслихата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
от 30 декабря 2021 года № 14-8
Бюджет на 2022 год Нежинского сельского округа района имени Габита Мусрепова
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)