"Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Волошинка ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 14/139 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2022 жылғы 12 қазандағы № 23/260 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Волошинка ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 14/139 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Волошинка ауылдық округінің бюджеті сәйкесінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 26 375,4 мың теңге:
салықтық түсімдер - 5 501 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 62,4 мың теңге;
трансферттер түсімі - 20 812 мың теңге;
2) шығындар - 26 714,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 338,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 338,6 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 338,6 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 1-2-тармақпен толықтырылсын:
"1-2 Волошинка ауылдық округі бюджетінің шығыстарында қаржы жылының басында қалыптасқан бюджет қаражатының бос қалдықтары есебінен 2021 қаржы жылында облыстық бюджеттен 0,1 мың теңге, аудандық бюджеттен 0,1 мың теңге сомасында бөлінген пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылсын.";
мынадай мазмұндағы 4-1-тармақпен толықтырылсын:
"4-1. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Волошинка ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджетінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан кепілдендірілген трансферт есебінен ағымдағы мақсатты трансферттердің көлемі көзделсін:
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға.

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 30 декабря 2021 года № 14/139 "Об утверждении бюджета Волошинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 12 октября 2022 года № 23/260
Маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Волошинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 45/139 следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Волошинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы - 26 375,4 тысяч тенге:
налоговые поступления - 5 501 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 62,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 20 812 тысяч тенге;
2) затраты - 26 714,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства -0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 338,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 338,8 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 338,8 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 1-2 следующего содержания:
"1-2. Предусмотреть в расходах бюджета Волошинского сельского округа за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года возврат неиспользованных целевых трансфертов выделенных в 2021 финансовом году из областного бюджета в сумме 0,1 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 0,1 тысяч тенге, согласно приложению.";
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Предусмотреть в бюджете Волошинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2022 год объемы целевых текущих трансфертов за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан:
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.

Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының көрсетілген нысаналы трансферттерін бөлу "Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Волошинка ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының шешімін іске асыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Волошинка ауылдық округі әкімінің шешімімен анықталады.";
5 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"5. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Волошинка ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджетіне аудандық бюджеттен бөлінген ағымдағы мақсатты трансферттердің көлемі көзделсін, оның ішінде:
мемлекеттік қызметшілердің жалақысын көтеруге;
елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға;
Ивано-Петровка ауылындағы балалар ойын алаңын орнатуға.
Аталған ағымдағы мақсатты трансферттерді аудандық бюджеттен бөлу Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Волошинка ауылдық округі әкімінің "Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2022-2024 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының Волошинка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы шешімін іске асыру туралы" шешімімен айқындалады.";
аталған шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы
мәслихатының хатшысы
А. Бектасова
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының
2022 жылғы 12 қазандағы
№ 23/260 шешіміне
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының
2021 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 14/139 шешіміне
1- қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Волошинка ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы
(мың теңге)

Распределение указанных целевых трансфертов Национального фонда Республики Казахстан определяется решением акима Волошинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области "О реализации решения маслихата Есильского района "Об утверждении бюджета Волошинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2022-2024 годы.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Предусмотреть в бюджете Волошинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2022 год объемы целевых текущих трансфертов выделенных из районного бюджета, в том числе:
на повышение заработной платы государственных служащих;
на освещения улиц в населенных пунктах;
на устройство детской игровой площадки в селе Ивано-Петровка.
Распределение указанных целевых текущих трансфертов из районного бюджета определяется решением акима Волошинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области "О реализации решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Волошинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2022-2024 года.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата Есильского района
Северо-Казахстанской области
А. Бектасова
Приложение
к решению маслихата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
от 12 октября 2022 года № 23/260
Приложение 1
к решению маслихата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
от 30 декабря 2021 года № 14/139
Бюджет Волошинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2022 год
Категория
Класс
подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)