Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 10-1 "2022-2024 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2022 жылғы 10 наурыздағы № 12-1 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 10-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26171 болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының бюджеті тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 528 529,1 мың теңге:
салықтық түсімдер – 954 759,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 115,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7 568 654,7 мың теңге;
2) шығындар – 8 752 341,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 68 076,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 82 701,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 14 625,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -291 888,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 291 888,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 82 701,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 14 625,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 223 812,5 мың теңге.";
11-тармақ келесі мазмұндағы 8), 9), 10), 11), 12), 13), 14), 15), 16), 17), 18), 19) тармақшалармен толықтырылсын:
"8) Александровка ауылында су айдау құрылыстары алаңын сала отырып, бұру және тарату желілерін реконструкциялауға;
9) Писаревка ауылында су айдау құрылыстары алаңын сала отырып, бұру және тарату желілерін реконструкциялауға;
10) Новотроицк ауылындағы тарату желілерін қайта жаңартуға;
11) Булаев қаласының Чкалов, Тахир Мұсаев көшелеріндегі жолдарды қайта жаңартуға;
12) Полудино ауылындағы электрмен жабдықтау желілерін ағымдағы жөндеуге;
13) KTGY-14 "Советское-Ұзынкөл-Возвышенка" автожолын орташа жөндеуге (0-37,3 км);
14) аудандық маңызы бар KTGY-15 "Майбалық-Сейфолла-Писаревка -Қарағанды" автомобиль жолын орташа жөндеуге (43,1-66,0 км);

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2021 года № 10-1 "Об утверждении бюджета района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2022-2024 годы"
Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 10 марта 2022 года № 12-1
Маслихат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2022-2024 годы" от 23 декабря 2021 года № 10-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26171) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 528 529,1 тысяч тенге:
налоговые поступления – 954 759,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 115,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 568 654,7 тысяч тенге;
2) затраты – 8 752 341,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 68 076,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 82 701,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 14 625,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -291 888,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 291 888,5 тысяч тенге;
поступление займов – 82 701,0 тысяч тенге;
погашение займов – 14 625,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 223 812,5 тысяч тенге.";
1. пункт 11 дополнить подпунктами 8), 9), 10), 11), 12), 13), 14), 15), 16), 17), 18), 19) следующего содержания:
"8) на реконструкцию отвода и разводящих сетей со строительством площадки водонапорных сооружений в селе Александровка;
9) на реконструкцию отвода и разводящих сетей со строительством площадки водонапорных сооружений в селе Писаревка;
10) на реконструкцию разводящих сетей в селе Новотроицкое;
11) на реконструкцию дорог по улицам Чкалова, Тахира Мусаева города Булаево;
12) на текущий ремонт сетей электроснабжения в селе Полудино;
13) на средний ремонт автодороги KTGY-14 "Советское-Узынколь -Возвышенка" (0-37,3 км);
14) на средний ремонт автомобильной дороги районного значения KTGY-15 "Майбалык-Сейфолла-Писаревка-Карагандинское" (43,1-66,0 км);

15) KTGY-151 "Полудино ауылына кіреберіс" автомобиль жолын орташа жөндеуге (0-3,9 км);
16) Бинаш және Новотроицкое ауылдарының көшелерін орташа жөндеуге;
17) Қарақоға және Надежка ауылдарының көше жарығын ағымдағы жөндеуге;
18) Қарақоға ауылының Мәдениет үйін күрделі жөндеуге;
19) Советское ауылының Мәдениет үйін күрделі жөндеуге.";
келесі мазмұндағы 12-1- тармағымен толықтырылсын:
"12-1. 4-қосымшаға сәйкес 2022 жылғы 1 қаңтарда қалыптасқан бюджет қаражатының бос қалдықтары мен республикалық бюджеттен берілген 2021 жылы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару есебінен аудан бюджетінде шығыстар қарастырылсын.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес 4-қосымшасымен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мағжан Жұмабаев ауданы
мәслихатының хатшысы
Т. Әбілмәжінов
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
мәслихатының 2022 жылғы
10 наурыздағы № 12-1
шешіміне 1-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
мәслихатының 2021 жылғы
23 желтоқсандағы № 10-1
шешіміне 1-қосымша
Мағжан Жұмабаев ауданының 2022 жылға арналған бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Кірістер

15) на средний ремонт автомобильной дороги KTGY-151 "Подъезд к селу Полудино" (0-3,9 км);
16) на средний ремонт улиц сел Новотроицкое, Бинаш;
17) на текущий ремонт уличного освещения сел Каракога и Надежка;
18) на капитальный ремонт Дома культуры села Каракога;
19) на капитальный ремонт Дома культуры села Советское.";
дополнить пунктом 12-1 следующего содержания:
"12-1. Предусмотреть в бюджете района расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся по состоянию на 1 января 2022 года и возврата неиспользованных (недоиспользованных) в 2021 году целевых трансфертов из республиканского бюджета согласно приложению 4.";
приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
дополнить приложением 4 согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата
района Магжана Жумабаева
Т. Абильмажинов
Приложение 1
к решению маслихата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 10 марта 2022 года № 12-1
Приложение 1
к решению маслихата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 23 декабря 2021 года № 10-1
Бюджет района Магжана Жумабаева на 2022 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Доходы