Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 10-24 "2022-2024 жылдарға арналған Мағжан Жұмабаев ауданы Успенка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2022 жылғы 10 қазандағы № 19-13 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Мағжан Жұмабаев ауданы Успенка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 10-24 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Мағжан Жұмабаев ауданы Успенка ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 63 396,3 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 494,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 79,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 61 823,3 мың теңге;
2) шығындар – 63 892,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -496,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 496,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 496,4 мың теңге.";
6-тармақ келесі мазмұндағы 4) тармақшамен толықтырылсын:
"4) ауылдық округ елді мекендеріндегі автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының
хатшысы
Т. Абильмажинов
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
мәслихатының 2022 жылғы
10 қазандағы № 19-13
шешіміне қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданының
мәслихаты 2021 жылғы
30 желтоқсандағы № 10-24
шешіміне 1-қосымша
Мағжан Жұмабаев ауданы Успенка ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджеті
Атауы
Сомасы, мың теңге
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Кірістер

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 30 декабря 2021 года № 10-24 "Об утверждении бюджета Успенского сельского округа района Магжана Жумабаева на 2022-2024 годы"
Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 10 октября 2022 года № 19-13
Маслихат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Успенского сельского округа района Магжана Жумабаева на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 10-24 следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Успенского сельского округа района Магжана Жумабаева на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 63 396,3 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 494,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 79,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 61 823,3 тысяч тенге;
2) затраты – 63 892,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -496,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 496,4 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 496,4 тысяч тенге.";
пункт 6 дополнить подпунктом 4) следующего содержания:
"4) на обеспечение функционирования автомобильных дорог населенных пунктов сельского округа.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата района Магжана Жумабаева Т. Абильмажинов
Приложение
к решению маслихата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 10 октября 2022 года № 19-13
Приложение 1
к решению маслихата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
30 декабря 2021 года № 10-24
Бюджет Успенского сельского округа района Магжана Жумабаева на 2022 год
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Категория
Класс
Подкласс
Доходы