2022-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемаларын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 18 қаңтардағы № 12 қаулысы
Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 10) тармақшасына, Қазақстан Республикасы "Жайылымдар туралы" Заңының 9-бабы 1-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2022-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары осы қаулының 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Р. Аңбаев
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы әкімдігінің
2022 жылғы "18" қаңтардағы
№ 12 қаулысына
1-қосымша
Абай ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы әкімдігінің
2022 жылғы "18" қаңтардағы
№ 12 қаулысына
2-қосымша
Алабота ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы әкімдігінің
2022 жылғы "18" қаңтардағы
№ 12 қаулысына
3-қосымша
Амандық ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы әкімдігінің
2022 жылғы "18" қаңтардағы
№ 12 қаулысына
4-қосымша
Большеизюм ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы әкімдігінің
2022 жылғы "18" қаңтардағы
№ 12 қаулысына
5- қосымша
Донецк ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы әкімдігінің
2022 жылғы "18" қаңтардағы
№ 12 қаулысына
6-қосымша
Драгомиров ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы әкімдігінің
2022 жылғы "18" қаңтардағы
№ 12 қаулысына
7-қосымша
Зеленогай ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы әкімдігінің
2022 жылғы "18" қаңтардағы
№ 12 қаулысына
8-қосымша
Келлер ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы әкімдігінің
2022 жылғы "18" қаңтардағы
№ 12 қаулысына
9-қосымша
Киров ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы әкімдігінің
2022 жылғы "18" қаңтардағы
№ 12 қаулысына
10-қосымша
Краснополян ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы әкімдігінің
2022 жылғы "18" қаңтардағы
№ 12 қаулысына
11-қосымша
Летовочный ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы әкімдігінің
2022 жылғы "18" қаңтардағы
№ 12 қаулысына
12-қосымша
Мироновка ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы әкімдігінің
2022 жылғы "18" қаңтардағы
№ 12 қаулысына
13-қосымша
Рощинск ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы әкімдігінің
2022 жылғы "18" қаңтардағы
№ 12 қаулысына
14-қосымша
Теңдік ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы әкімдігінің
2022 жылғы "18" қаңтардағы
№ 12 қаулысына
15-қосымша
Тихоокеан ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы әкімдігінің
2022 жылғы "18" қаңтардағы
№ 12 қаулысына
16-қосымша
Чермошнян ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы әкімдігінің
2022 жылғы "18" қаңтардағы
№ 12 қаулысына
17-қосымша
Чкалов ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы әкімдігінің
2022 жылғы "18" қаңтардағы
№ 12 қаулысына
18-қосымша
Яснополян ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары

Об утверждении схем пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Тайыншинскому району Северо-Казахстанской области на 2022-2023 годы
Постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 18 января 2022 года № 12
В соответствии с подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан "О пастбищах", акимат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить схемы пастбищеоборота на основании геоботанического обследования пастбищ по Тайыншинскому району Северо-Казахстанской области на 2022-2023 годы, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Р. Анбаев
Приложение 1
к постановлению акимата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от "18" января 2022 года № 12
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Абайскому сельскому округу
Приложение 2
к постановлению акимата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от "18" января 2022 года № 12
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Алаботинскому сельскому округу
Приложение 3
к постановлению акимата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от "18" января 2022 года № 12
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Амандыкскому сельскому округу
Приложение 4
к постановлению акимата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от "18" января 2022 года № 12
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Большеизюмовскому сельскому округу
Приложение 5
к постановлению акимата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от "18" января 2022 года № 12
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Донецкому сельскому округу
Приложение 6
к постановлению акимата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от "18" января 2022 года № 12
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Драгомировскому сельскому округу
Приложение 7
к постановлению акимата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от "18" января 2022 года № 12
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Зеленогайскому сельскому округу
Приложение 8
к постановлению акимата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от "18" января 2022 года № 12
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Келлеровскому сельскому округу
Приложение 9
к постановлению акимата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от "18" января 2022 года № 12
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Кировскому сельскому округу
Приложение 10
к постановлению акимата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от "18" января 2022 года № 12
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Краснополянскому сельскому округу
Приложение 11
к постановлению акимата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от "18" января 2022 года № 12
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Летовочному сельскому округу
Приложение 12
к постановлению акимата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от "18" января 2022 года № 12
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Мироновскому сельскому округу
Приложение 13
к постановлению акимата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от "18" января 2022 года № 12
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Рощинскому сельскому округу
Приложение 14
к постановлению акимата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от "18" января 2022 года № 12
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Тендыкскому сельскому округу
Приложение 15
к постановлению акимата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от "18" января 2022 года № 12
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Тихоокеанскому сельскому округу
Приложение 16
к постановлению акимата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от "18" января 2022 года № 12
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Чермошнянскому сельскому округу
Приложение 17
к постановлению акимата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от "18" января 2022 года № 12
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Чкаловскому сельскому округу
Приложение 18
к постановлению акимата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от "18" января 2022 года № 12
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Яснополянскому сельскому округу