Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Рощинск аулдық округіның 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 127 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2022 жылғы 13 мамырдағы № 198 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Рощинск ауылдық округінің 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 127 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 162849 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Рощинск ауылдық округінің 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімге 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41743,7 мың теңге:
салықтық түсімдер - 3193 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 4487 мың теңге;
трансферттер түсімі - 34063,7 мың теңге;
2) шығындар - 42931,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
4) сальдо қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1187,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1187,6 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 1187,6 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 4-1 тармақпен толықтырылсын:
"4-1. 2022 жылға арналған Рощинск ауылдық округінің бюджетіне облыстық бюджеттен 16910 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін.";
5 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"5. 2022 жылға арналған Рощинск ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен Рощинск ауылдық округінің бюджетіне 8086,7 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі ескерілсін";
мынадай мазмұндағы 5-1-тармақпен толықтырылсын:
"5-1. Осы шешімге 4-қосымшаға сәйкес 2022 жылға арналған Рощинск ауылдық округінің бюджетінде қаржы жылының басындағы қалыптасқан бюджет қаражатының бос қалдықтары есебінен шығыстар көзделсін.";

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 28 декабря 2021 года № 127 "Об утверждении бюджета Рощинского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2022 - 2024 годы"
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 13 мая 2022 года № 198
Маслихат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Рощинского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 127 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 162849) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"Утвердить бюджет Рощинского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2022 - 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 41743,7 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3193 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4487 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 34063,7 тысяч тенге;
2) затраты – 42931,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1187,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1187,6 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1187,6 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"2. Учесть в бюджете Рощинского сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета в бюджет Рощинского сельского округа на сумму 16910 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть в бюджете Рощинского сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета в бюджет Рощинского сельского округа на сумму 8086,7 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Предусмотреть в бюджете Рощинского сельского округа на 2022 год расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года согласно приложения 4 к настоящему решению.";