"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Драгомиров ауылдық округінің 2022 – 2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2021 жылғы 8 қантардағы № 120 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2022 жылғы 13 мамырдағы № 199 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Драгомиров ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 120 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 162828 тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін::
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Драгомиров ауылдық округінің 2021 – 2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 29567 мың теңге:
салықтық түсімдер - 4681 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 129 мың теңге;
трансферттер түсімі – 24756,9 мың теңге;
2) шығындар – 30216,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 649,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 649,9 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 649,9 мың теңге.";
5- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2022 жылға арналған Драгомиров ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен Драгомиров ауылдық округінің бюджетіне 12547 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі ескерілсін.";
мынадай мазмұндағы 5-1-толықтырылсын:
"5-1. Осы шешімге 4-косымшаға сәйкес 2021 жылғы 1 қаңтарға қалыптасқан бюджет қаражатының бос қалдықтары және 2021 жылы республикалық пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансфертерді қайтару есебінен 2022 жылға арналған Драгомиров ауылдық округінің бюджетінде шығыстар көзделсін.";
көрсетілген шешімге 1-қосымша осы шешімге 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 28 декабря 2021 года № 120 "Об утверждении бюджета Драгомировского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2022 - 2024 годы"
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 13 мая 2022 года № 199
Маслихат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Драгомировского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 120 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 162828) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Драгомировского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2022 - 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 29567 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4681 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 129 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 24756,9 тысяч тенге;
2) затраты –30216,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 649,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 649,9 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 649,9 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть в бюджете Драгомировского сельского округа на 2022 год поступления целевых текущих трансфертов из районного бюджета в бюджет Драгомировского сельского округа в сумме 12547 тысяч тенге;".
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Предусмотреть расходы бюджета Драгомировского сельского округа на 2022 год за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на 1 января 2022 года и возврат неиспользованных (недоиспользованных) в 2021 году целевых трансфертов из республиканского бюджета согласно приложению 4 к настоящему решению.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;