"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Теңдік ауылдық округінің 2022–2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 128 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2022 жылғы 25 қарашадағы № 253 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Теңдік ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 128 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 162851 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жана редакцияда жазылсын:
"1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Теңдік ауылдық округінің 2022–2024 жылдарға арналған бюджетітиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27160,3 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1880 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 25280,3 мың теңге;
2) шығындар – 27232,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо - 0 мыңтеңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мыңтеңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер- 0 мыңтеңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -72,6 мыңтеңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 72,6 мыңтеңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 72,6 мың теңге.";
3-тармақ жана редакцияда жазылсын:
"3. 2022 жылғы арналған Теңдік ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен Теңдік ауылдық округінің бюджетіне 265 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі ескерілсін.";
3-1 тармақ жана редакцияда жазылсын:
"3-1. 2022 жылға арналған Теңдік ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен Теңдік ауылдық округінің бюджетіне 5191,3 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі ескерілсін.";
мындай мазмұндағы 3-2 тармақпен толықтырылсын:
"3-2. 2022 жылға арналған Теңдік ауылдық округінің бюджетіне Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан Теңдік ауылдық округінің бюджетіне 313 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі ескерілсін.";
4-тармақ жана редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 28 декабря 2021 года № 128 "Об утверждении бюджета Тендыкского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 25 ноября 2022 года № 253
Маслихат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Тендыкского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2022-2024 годы" от 28декабря 2021 года № 128 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 162851) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Тендыкского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 27160,3 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1880 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –25280,3 тысяч тенге;
2) затраты – 27232,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -72,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 72,6 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 72,6 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Учесть в бюджете Тендыкского сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в бюджет Тендыкского сельского округа в сумме 265 тысяч тенге.";
пункт 3-1 изложить в новой редакции:
"3-1. Учесть в бюджете Тендыкского сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих из областного бюджета в бюджет Тендыкского сельского округа в сумме 5191,3 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 3-2 следующего содержания:
"3-2. Учесть в бюджете Тендыкского сельского округа на 2022 год поступление текущих целевых трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан в бюджет Тендыкского сельского округа в сумме 313 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:

"4. 2022 жылға арналған Теңдік ауылдық округінің бюджетінде Теңдік ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен 8530 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімі ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша аудандық мәслихатының хатшысы
С. Бекшенов
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихатының
2022 жылғы 25 қарашадағы
№ 128 шешіміне
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихатының
2021 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 128 шешіміне
1- қосымша
2022 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Теңдік ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы

"4. Учесть в бюджете Тендыкского сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета в бюджет Тендыкского сельского округа в сумме 8530 тысяч тенге.";
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
С. Бекшенов
Приложение
к решению маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от 25 ноября 2022 года № 253
Приложение 1
к решению маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от 28 декабря 2021 года № 128
Бюджет Тендыкского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2022 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс