"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Краснополян ауылдық округінің 2022–2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 124 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2022 жылғы 25 қарашадағы № 254 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Красноплян ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 124 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 162836 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жана редакцияда жазылсын:
"1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Краснополян ауылдық округінің 2022 – 2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 50 928,8 мың теңге:
салықтық түсімдер –4 887,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 125,9 мың теңге;
трансферттер түсімі – 45 915,3 мың теңге;
2) шығындар –52 082,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржыа ктивтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1154,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1154,1 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1154,1 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 2-1-тармақпен толықтырылсын:
"2-1. Краснополян ауылдық округі бюджетінің кірістері негізгі капиталды сатудан Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес қалыптастырылатыны белгіленсін:
жер учаскелерін жалға беру құқығын сатқаны үшін төлемақы.";
3- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2022 жылға арналған Краснополян ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен Краснополян ауылдық округінің бюджетіне 262 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімдері ескерілсін.";
мынадай мазмұндағы 3-1-тармақпен толықтырылсын:
"3-1. 2022 жылға арналған Краснополян ауылдық округінің бюджетінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан Краснополян ауылдық округінің бюджетіне 305 мың теңге кепілдендірілген трансферт арқылы ағымдағы нысаналы трансферттер түсімдері ескерілсін.";
4- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 28 декабря 2021 года № 124 "Об утверждении бюджета Краснополянского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 25 ноября 2022 года № 254
Маслихат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Краснополянского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 124 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 162836) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Краснополянского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2022- 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 50 928,8 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 887,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 125,9 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 45 915,3 тысяч тенге;
2) затраты – 52 082,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1154,1тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1154,1 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств –1154,1 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Установить, что доходы бюджета Краснополянского сельского округа формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от продажи основного капитала:
плата за продажу права аренды земельных участков.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Учесть в бюджете Краснополянского сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в бюджет Краснополянского сельского округа в сумме 262 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Учесть в бюджете Краснополянского сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в бюджет Краснополянского сельского округа в сумме 305 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:

"4. 2022 жылға арналған Краснополян ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен Краснополян ауылдық округінің бюджетіне 25 779 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі ескерілсін.";
5-1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5-1. 2022 жылға арналған Краснополян ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен Краснополян ауылдық округінің бюджетіне 8 012,3 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі ескерілсін.";
көрсетілген шешімге қосымша осы шешімге 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихатының хатшысы
С. Бекшенов
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихатының
2022 жылғы 25 қарашадағы
№ 254 шешіміне
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихатының
2021 жылғы 28 желтоқсандағы
№124 шешіміне
1-қосымша
2022 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Краснополян ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы

"4. Учесть в бюджете Краснополянского сельского округа на 2022 год поступление текущих целевых трансфертов из районного бюджета в бюджет Краснополянского сельского округа в сумме 25 779 тысяч тенге.";
пункт 5-1 изложить в новой редакции:
"5-1. Учесть в бюджете Краснополянского сельского округа на 2022 год поступление текущих целевых трансфертов из областного бюджета в бюджет Краснополянского сельского округа в сумме 8 012,3 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
С. Бекшенов
Приложение
к решению маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от 25 ноября 2022 года № 254
Приложение 1
к решению маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от 28 декабря 2021 года № 124
Бюджет Краснополянского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2022 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс