"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Драгомиров ауылдық округінің 2022–2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 120 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2022 жылғы 25 қарашадағы № 255 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Драгомиров ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 120 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 162836 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жана редакцияда жазылсын:
"1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Драгомиров ауылдық округінің 2022 – 2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29378,3 мың теңге:
салықтық түсімдер –4681 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 129 мың теңге;
трансферттер түсімі – 24568,3 мың теңге;
2) шығындар –30028,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржыа ктивтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мыңтеңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -649,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 649,9 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 649,9 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2022 жылға арналған Драгомиров ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен Драгомиров ауылдық округінің бюджетіне 185 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі ескерілсін.";
мынадай мазмұндағы 4-1, 4-2-тармақтарымен толықтырылсын:
"4-1. 2022 жылға арналған Драгомиров ауылдық округінің бюджетінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан Драгомиров ауылдық округінің бюджетіне 218 мың теңге кепілдендірілген трансферт арқылы ағымдағы нысаналы трансферттер түсімдері ескерілсін.".;
"4-2. 2022 жылға арналған Драгомиров ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен Драгомиров ауылдық округінің бюджетіне 41,3 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі ескерілсін.";
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 28 декабря 2021 года № 120 "Об утверждении бюджета Драгомировского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 25 ноября 2022 года № 255
Маслихат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Драгомировского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 120 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 162828) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Драгомировского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 29378,3 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4681 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 129 тысяч тенге;
поступления трансфертов –24568,3 тысяч тенге;
2) затраты – 30028,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 649,9 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 649,9 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 649,9 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть в бюджете Драгомировского сельского округа на 2022 год поступления целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в бюджет Драгомировского сельского округа в сумме 185 тысяч тенге.";
дополнить пунктами 4-1,4-2 следующего содержания:
"4-1. Учесть в бюджете Драгомировского сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в бюджет Драгомировского сельского округа в сумме 218 тысяч тенге.";
"4-2. Учесть в бюджете Драгомировского сельского округа на 2022 год поступление текущих целевых трансфертов из областного бюджета в бюджет Драгомировского сельского округа в сумме 41,3 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:

"5. 2022 жылға арналған Драгомиров ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен 12317 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі ескерілсін.";
көрсетілген шешімге қосымша осы шешімге 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихатының хатшысы
С. Бекшенов
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихатының
2022 жылғы 25 қарашадағы
№ 255 шешіміне
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихатының
2021 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 120 шешіміне
1-қосымша
2022 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Драгомиров ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы

"5. Учесть в бюджете Драгомировского сельского округа на 2022 год поступления целевых текущих трансфертов из районного бюджета в бюджет Драгомировского сельского округа в сумме 12317 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
С. Бекшенов
Приложение
к решению маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от 25 ноября 2022 года № 255
Приложение 1
к решению маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от 28 декабря 2021 года № 120
Бюджет Драгомировского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2022 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс