Тимирязев аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 9/1 "2022-2024 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 маусымдағы № 13/19 шешімі
Тимирязев аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджетін бекіту туралы" Тимирязев аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 9/1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25988 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 901 210,5 мың теңге:
салықтық түсімдер – 433 245,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 112 996 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 354 969 мың теңге;
2) шығындар – 4 050 340,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 42 932 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 59 728 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 16 796 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 22 296 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 22 296 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 214 357,7 мың теңге;

О внесении изменений в решение Тимирязевского районного маслихата от 23 декабря 2021 года № 9/1 Об утверждении районного бюджета Тимирязевского района на 2022-2024 годы
Решение Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 29 июня 2022 года № 13/19
Тимирязевский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тимирязевского районного маслихата "Об утверждении районного бюджета Тимирязевского района на 2022-2024 годы" от 23 декабря 2021 года № 9/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 25988), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Тимирязевского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 901 210,5 тысяч тенге:
налоговые поступления – 433 245,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 112 996 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 354 969 тысяч тенге;
2) затраты – 4 050 340,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 42 932 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 59 728 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 16 796 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 22 296 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 22 296 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 214 357,7 тысяч тенге;

47 409
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
222
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
63 416
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
183 247
001
Жергілікті деңгейде сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іскеасыру жөніндегі қызметтер
31 769
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
151 478
02
Қорғаныс
10 392
1
Әскери мұқтаждар
3 795
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
3 795
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
3 795
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
6 597
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6 597
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
2 150
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
4 447
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
385 872
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
29 693
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
29 693
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
29 633
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
60
2
Әлеуметтiк көмек
320 317
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
320 317
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
197 423
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
920
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
100
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
12 242
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
662
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
48 600
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi
протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету

47 409
022
Капитальные расходы государственного органа
222
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
63 416
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
183 247
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области архитектуры, строительства,
жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
31 769
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
151 478
02
Оборона
10 392
1
Военные нужды
3 795
122
Аппарат акима района (города областного значения)
3 795
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
3 795
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
6 597
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6 597
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
2 150
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
4 447
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
385 872
1
Социальное обеспечение
29 693
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
29 693
005
Государственная адресная социальная помощь
29 633
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
60
2
Социальная помощь
320 317
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
320 317
002
Программа занятости
197 423
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
920
006
Оказание жилищной помощи
100
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
12 242
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
662
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
48 600
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов
протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида