Тимирязев аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 9/4 "2022-2024 жылдарға арналған Тимирязев ауданы Белоградов ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 маусымдағы № 13/22 шешімі
Тимирязев аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған Тимирязев ауданы Белоградов ауылдық бюджетін бекіту туралы" Тимирязев аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 9/4 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Тимирязев ауданы Белоградов ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер –21530 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1162 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 20368 мың теңге;
2) шығындар – 21608,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -78,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 78,7 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатың қалдықтары – 78,7 мың теңге.";
2-тармақ мынадай мазмұндағы 1-тармақшамен толықтырылсын:
"2.1 4-қосымшаға сәйкес ауылдық округ бюджетінің қаржы жылының басында қалыптасқан, 2021 жылы пайдаланылмаған бюджет қаражатының бос қалдықтары есебінен шығыстары көзделсін.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшалары осы шешімнің 1 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес көрсетілген шешімнің 2-қосымшасымен толықтырылсын.

О внесении изменений и дополнения в решение Тимирязевского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 9/4 "Об утверждении бюджета Белоградовского сельского округа Тимирязевского района на 2022-2024 годы"
Решение Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 30 июня 2022 года № 13/22
Тимирязевский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тимирязевского районного маслихата "Об утверждении бюджета Белоградовского сельского округа Тимирязевского района на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 9/4 следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Белоградовского сельского округа Тимирязевского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 21530 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1162 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20368 тысяч тенге;
2) затраты – 21608,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге,
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -78,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 78,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге.
используемые остатки бюджетных средств – 78,7 тысяч тенге.";
дополнить пункт 2 подпунктом 1 следующего содержания:
"2.1 Предусмотреть расходы бюджета сельского округа за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года, неиспользованных в 2021 году согласно приложению 4.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
дополнить приложением 4 к указанному решению согласно приложения 2 к настоящему решению