Уәлиханов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 2-14 с "2022-2024 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Ақбұлақ ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 2022 жылғы 15 наурыздағы № 2-16 с шешімі
Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Уәлиханов аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Ақбұлақ ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 2-14 с шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Ақбұлақ ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 48 692 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 965 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 60 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 43 667 мың теңге;
2) шығындар – 49 352,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -660,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –660,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 660,9 мың теңге.";
8- тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"8. 2022 жылға арналған ауылдық бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер түсімдері ескерілсін, соның ішінде:
1) аппаратты күтіп ұстауға;
2) көшелерді жарықтандыруға;
3) клубты (демалыс орталықты) күтіп ұстауға;
4) автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге;
5) Жас Ұлан ауылында балалар ойын алаңын жайластыруға;
6) Ақбұлақ ауылында баскетбол алаңын қоршауға;
7) Қарашілік ауылы көшелерін жарықтандыруға.
8) Ақбұлақ ауылының ішіндегі жолдарды орташа жөндеуге техникалық құжаттаманы әзірлеуге және дайындауға.

О внесении изменений и дополнений в решение Уалихановского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 2-14 с "Об утверждении бюджета Акбулакского сельского округа Уалихановского района на 2022-2024 годы"
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 15 марта 2022 года № 2-16 с
Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уалихановского районного маслихата "Об утверждении бюджета Акбулакского сельского округа Уалихановского района на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 2-14 с следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Акбулакского сельского округа Уалихановского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 48 692 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 965 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 60 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –43 667 тысяч тенге;
2) затраты – 49 352,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -660,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита)
бюджета – 660,9 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 660,9 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
8. Учесть в сельском бюджете на 2022 год целевые трансферты из районного бюджета, в том числе:
1) на содержание аппарата;
2) на освещение улиц;
3) на содержание клуба (центра досуга);
4) на обеспечение функционирования автомобильных дорог;
5) на устройство детской игровой площадки в селе Жас Улан;
6) на ограждение баскетбольного поля села Акбулак;
7) на освещение улиц в селе Карашилик.
8) на разработку и изготовление технической документации на средний ремонт дорог внутри села Акбулак.

келесі мазмұндағы 8-1-тармағымен толықтырылсын:
"8-1. 4-қосымшаға сәйкес аудандық бюджетте қаржылық жылдың басында 661 мың теңге сомасында қалыптасқан бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары есебінен шығыстар қарастырылсын.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
осы шешімнің 2-қосымшаға сәйкес көрсетілген шешімі 4-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Уәлиханов аудандық мәслихатының хатшысы М. Абдулов
Уәлиханов аудандық мәслихатының
2022 жылғы 15 наурыздағы
№ 2-16 с шешіміне 1-қосымша
Уәлиханов аудандық мәслихатының
2021 жылғы 30желтоқсандағы
№ 2-14 с шешіміне 4-қосымша
2022 жылға арналған Уәлиханов ауданы Ақбұлақ ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3

дополнить пунктом 8-1 следующего содержания:
"8-1. Предусмотреть в сельском бюджете расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года в сумме 661,0 тысяч тенге, согласно приложению 4.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
дополнить приложением 4 к указанному решению согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Cекретарь Уалихановского районного маслихата М. Абдулов
Приложение 1 к решению
Уалихановского районного маслихата
от 15 марта 2022 года № 2-16 с
Приложение 1 к решению
Уалихановского районного маслихата
от 30декабря 2021 года № 2-14 с
Бюджет Акбулакского сельского округа Уалихановского района на 2022 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3