Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 17/3 "2022-2024 жылдарға арналған Шал ақын ауданы Аютас ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2022 жылғы 20 қазандағы № 25/7 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Шал ақын ауданы Аютас ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 17/3 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Шал ақын ауданы Аютас ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 744,3 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 880 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 25 864,3 мың теңге;
2) шығындар – 41 774,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -11 030,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11 030,5 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 11 030,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 30 декабря 2021 года № 17/3 "Об утверждении бюджета Аютасского сельского округа района Шал акына на 2022-2024 годы"
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 20 октября 2022 года № 25/7
Маслихат района Шал акына Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Аютасского сельского округа района Шал акына на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 17/3 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аютасского сельского округа района Шал акына на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 744,3 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 880 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25 864,3 тысяч тенге;
2) затраты – 41 774,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -11 030,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11 030,5 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 11 030,5 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.