Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 17/8 "2022-2024 жылдарға арналған Шал ақын ауданы Приишим ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2022 жылғы 20 қазандағы № 25/11 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Шал ақын ауданы Приишим ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 17/8 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Шал ақын ауданы Приишим ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26 089,3 мың теңге:
салықтық түсімдер – 5 038 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 21 051,3 мың теңге;
2) шығындар – 26 090,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы мәслихатының хатшысы
Ө. Әмрин
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы мәслихатының
2022 жылғы 20 қазандағы
№ 25/11 шешіміне
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы мәслихатының
2021 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 17/8 шешіміне
1-қосымша
2022 жылға арналған Шал ақын ауданы Приишим ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
3
4
5

О внесении изменений в решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 30 декабря 2021 года № 17/8 "Об утверждении бюджета Приишимского сельского округа района Шал акына на 2022-2024 годы"
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 20 октября 2022 года № 25/11
Маслихат района Шал акына Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Приишимского сельского округа района Шал акына на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 17/8 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Приишимского сельского округа района Шал акына на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 089,3 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 038 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21 051,3 тысяч тенге;
2) затраты – 26 090,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1,1 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1,1 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата района
Шал акына Северо-Казахстанской области
О. Амрин
Приложение
к решению маслихата
района Шал акына
Северо-Казахстанской области
от 20 октября 2022 года № 25/11
Приложение 1
к решению маслихата
района Шал акына
Северо-Казахстанской области
от 30 декабря 2021 года № 17/8
Бюджет Приишимского сельского округа района Шал акына на 2022 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
3
4
5