Атырау қаласы мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 130 "2022-2024 жылдарға арналған Атырау қаласына қарасты ауылдық округтер бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 19 сәуірдегі № 160 шешімі
Атырау қаласының Мәслихаты ШЕШТІ:
1. Атырау қаласы мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 130 "2022-2024 жылдарға арналған Атырау қаласына қарасты ауылдық округтер бюджеті туралы" шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Ақсай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 135 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 062 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 17 073 мың теңге;
2) шығындар – 57 202 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 33 067 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 33 067 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
2. 2022-2024 жылдарға Атырау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 198 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 20 198 мың теңге;
2) шығындар – 50 148 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 13 950 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 13 950 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Маслихата города Атырау от 27 декабря 2021 года № 130 "О бюджете сельских округов относящихся к городу Атырау на 2022-2024 годы"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 19 апреля 2022 года № 160
Маслихат города Атырау РЕШИЛ:
1. Внести в решение Маслихата города Атырау "О бюджете сельских округов относящихся к городу Атырау на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 130 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аксайского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 135 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 062 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17 073 тысяч тенге;
2) затраты – 57 202 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 33 067 тысяч тенге;
6) финансирования дефицита (использования профицита) бюджета – 33 067 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
пункт 2 изложить в новой редакции:
2. Утвердить бюджет Атырауского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 198 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16 000 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20 198 тысяч тенге;
2) затраты – 50 148 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 13 950 тысяч тенге;
6) финансирования дефицита (использования профицита) бюджета – 13 950 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
пункт 3 изложить в новой редакции: