Атырау қаласы Мәслихатының 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 126 "2022-2024 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 2 желтоқсандағы № 203 шешімі
Атырау қаласының Мәслихаты ШЕШТІ:
1. Атырау қаласы Мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 126 "2022-2024 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26260 тіркелген) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 320 843 607 мың теңге оның ішінде:
салықтық түсімдер – 277 573 679 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 3 090 515 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 093 026 мың теңге;
трансферттер түсімі – 33 086 387 мың теңге;
2) шығындар – 326 936 843 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -6 093 236 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 6 093 236 мың теңге;
қарыздар түсімі – 17 564 742 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 11 882 887 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 411 381 мың теңге";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2022 жылға жергілікті атқарушы органның резерві – 2 614 931 мың теңге сомасында бекітілсін";

О внесении изменений и дополнений в решение Маслихата города Атырау от 22 декабря 2021 года № 126 "О бюджете города на 2022-2024 годы"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 2 декабря 2022 года № 203
Маслихат города Атырау РЕШИЛ:
1. Внести в решение Маслихата города Атырау от 22 декабря 2021 года № 126 "О бюджете города на 2022-2024 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 26260) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 320 843 607 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 277 573 679 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 090 515 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 093 026 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 33 086 387 тысяч тенге;
2) затраты – 326 936 843 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 093 236 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 093 236 тысяч тенге:
поступление займов – 17 564 742 тысяч тенге;
погашение займов – 11 882 887 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 411 381 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2022 год в сумме – 2 614 931 тысяч тенге";

келесі мазмұндағы 18 және 19 тармақтармен толықтырылсын:
"18. 13 9 467 079 015 "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту" бағдарламасының 431 "Жаңа объектілерді салу және қолдағы объектілерді реконструкциялау" ерекшелігі бойынша жұмсалған 48 750 346 теңге 16 тиын кассалық шығындары 13 9 467 079 055 "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту" бағдарламасының тиісінше 431 "Жаңа объектілерді салу және қолдағы объектілерді реконструкциялау" ерекшелігіне жылжытылсын";

дополнить пунктами 18 и 19 следующего содержания:
"18. Произведенные кассовые расходы по специфике 431 "Строительство новых объектов и реконструкция имеющихся объектов" программы 13 9 467 079 015 "Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"" в сумме 48 750 346 тенге 16 копеек перенести на специфику 431 "Строительство новых объектов и реконструкция имеющихся объектов" программы 13 9 467 079 055 "Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"".

"19. 07 1 467 004 028 "Инженерлiк-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру" бағдарламасының 431 "Жаңа объектілерді салу және қолдағы объектілерді реконструкциялау" ерекшелігі бойынша жұмсалған 42 689 000 теңге кассалық шығындары 07 1 467 004 032 "Инженерлiк-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру" бағдарламасының тиісінше 431 "Жаңа объектілерді салу және қолдағы объектілерді реконструкциялау" ерекшелігіне жылжытылсын".

"19. Произведенные кассовые расходы по специфике 431 "Строительство новых объектов и реконструкция имеющихся объектов" программы 07 1 467 004 028 "Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры" в сумме 42 689 000 тенге перенести на специфику 431 "Строительство новых объектов и реконструкция имеющихся объектов" программы 07 1 467 004 032 "Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры".

2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Атырау қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Қ. Джаумбаев
Атырау қаласы Мәслихатының
2022 жылғы 2 желтоқсандағы
№ 203 шешіміне қосымша
Атырау қаласы Мәслихатының
2021 жылғы 22 желтоқсандағы

2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима города Атырау.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Маслихата К. Джаумбаев
Атырау қаласы Мәслихатының
2022 жылғы 2 желтоқсандағы
№ 203 шешіміне қосымша
Атырау қаласы Мәслихатының
2021 жылғы 22 желтоқсандағы