Жылыой ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 12 сәуірдегі "Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Жылыой ауданы бойынша жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы" № 116 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық әкімдігінің 2022 жылғы 20 қаңтардағы № 10 қаулысы
"Құқықтық актілер" туралы Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес, Жылыой ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жылыой ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 12 сәуірдегі "Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Жылыой ауданы бойынша жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы" № 116 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4381 болып тіркелген) келесі өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы:
осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшалармен толықтырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж. Рашевке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Х. Жамалов
Жылыой ауданы әкімдігінің
2022 жылғы "20" қаңтардағы
№ 10 қаулысына 1 қосымша
Жылыой ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "12" сәуірдегі
№ 116 қаулысына 1 қосымша
Аудандық маңызы бар Құлсары қаласы бойынша жайылым айналымдарының схемасы
Жылыой ауданы әкімдігінің
2022 жылғы "20" қаңтардағы
№ 10 қаулысына 2 қосымша
Жылыой ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "12" сәуірдегі
№ 116 қаулысына 2 қосымша
Жаңа Қаратон кенті бойынша жайылым айналымдарының схемасы
Жылыой ауданы әкімдігінің
2022 жылғы "20" қаңтардағы
№ 10 қаулысына 3 қосымша
Жылыой ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "12" сәуірдегі
№ 116 қаулысына 3 қосымша
Қара-Арна ауылдық округі бойынша жайылым айналымдарының схемасы
Жылыой ауданы әкімдігінің
2022 жылғы "20" қаңтардағы
№ 10 қаулысына 4 қосымша
Жылыой ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "12" сәуірдегі
№ 116 қаулысына 4 қосымша
Жем ауылдық округі бойынша жайылым айналымдарының схемасы
Жылыой ауданы әкімдігінің
2022 жылғы "20" қаңтардағы
№ 10 қаулысына 5 қосымша
Жылыой ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "12" сәуірдегі
№ 116 қаулысына 5 қосымша
Майкөмген ауылдық округі бойынша жайылым айналымдарының схемасы
Жылыой ауданы әкімдігінің
2022 жылғы "20" қаңтардағы
№ 10 қаулысына 6 қосымша
Жылыой ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "12" сәуірдегі
№ 116 қаулысына 6 қосымша
Ақкиізтоғай ауылдық округі бойынша жайылым айналымдарының схемасы
Жылыой ауданы әкімдігінің
2022 жылғы "20" қаңтардағы
№ 10 қаулысына 7 қосымша
Жылыой ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "12" сәуірдегі
№ 116 қаулысына 7 қосымша
Қосшағыл ауылдық округі бойынша жайылым айналымдарының схемасы

О внесении изменения в постановление акимата Жылыойского района от 12 апреля 2019 года № 116 "Об утверждении схемы пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Жылыойскому району"
Постановление акимата Жылыойского района Атырауской области от 20 января 2022 года № 10
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Жылыойского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жылыойского района от 12 апреля 2019 года №116 "Об утверждении схемы пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Жылыойскому району" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4381) следующее изменение и дополнения:
приложение к указанному постановлению:
изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
дополнить приложениями 2, 3, 4, 5, 6, 7.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ж. Рашева.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Х. Жамалов
Приложение 1 к постановлению
акимата Жылыойского района
от "20" января 2022 года № 10
Приложение 1 к постановлению
акимата Жылыойского района
от "12" апреля 2019 года № 116
Схема пастбищеоборота по городу Кульсары районного значения
Приложение 2 к постановлению
акимата Жылыойского района
от "20" января 2022 года № 10
Приложение 2 к постановлению
акимата Жылыойского района
от "12" апреля 2019 года № 116
Схема пастбищеоборота по поселку Жана Каратон
Приложение 3 к постановлению
акимата Жылыойского района
от "20" января 2022 года № 10
Приложение 3 к постановлению
акимата Жылыойского района
от "12" апреля 2019 года № 116
Схема пастбищеоборота по сельскому округу Кара-Арна
Приложение 4 к постановлению
акимата Жылыойского района
от "20" января 2022 года № 10
Приложение 4 к постановлению
акимата Жылыойского района
от "12" апреля 2019 года № 116
Схема пастбищеоборота по сельскому округу Жем
Приложение 5 к постановлению
акимата Жылыойского района
от "20" января 2022 года № 10
Приложение 5 к постановлению
акимата Жылыойского района
от "12" апреля 2019 года № 116
Схема пастбищеоборота по сельскому округу Майкумген
Приложение 6 к постановлению
акимата Жылыойского района
от "20" января 2022 года № 10
Приложение 6 к постановлению
акимата Жылыойского района
от "12" апреля 2019 года № 116
Схема пастбищеоборота по сельскому округу Аккиизтогай
Приложение 7 к постановлению
акимата Жылыойского района
от "20" января 2022 года № 10
Приложение 7 к постановлению
акимата Жылыойского района
от "12" апреля 2019 года № 116
Схема пастбищеоборота по сельскому округу Косчагил