Махамбет аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 101 "2022–2024 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 маусымдағы № 151 шешімі
Махамбет аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" Махамбет аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 101 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Алға ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 56 555 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 3 768 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 87 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 350 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 52 350 мың теңге;
2) шығындар – 58 907 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -2 352 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) -2 352 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 352 мың теңге.
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2022-2024 жылдарға арналған Ақжайық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 59 934 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1 398 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 120 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 454 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 57 962 мың теңге;
2) шығындар – 61 066 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 132 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 132 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 132 мың теңге.
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2022-2024 жылдарға арналған Ақтоғай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:

О внесении изменений в решение Махамбетского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 101 "О бюджетах сельских округов на 2022-2024 годы"
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 30 июня 2022 года № 151
Махамбетский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение "О бюджетах сельских округов на 2022-2024 годы" Махамбетского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 101 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Алгинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 56 555 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступлениям – 3 768 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 87 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 350 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 52 350 тысяч тенге;
2) затраты - 58 907 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -2 352 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 352 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 352 тысяч тенге.
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Акжайыкского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 59 934 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 398 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 120 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 454 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 57 962 тысяч тенге;
2) затраты – 61 066 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -1 132 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 132 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 132 тысяч тенге.
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Актогайского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

салықтық түсімдер – 37 493 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 300 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 905 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 231 268 мың теңге;
2) шығындар – 279 533 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -7 567 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 567 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 567 мың теңге.
9-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2022-2024 жылдарға арналған Сарайшық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 80 565 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 862 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 275 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 74 428 мың теңге;
2) шығындар – 82 237 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1 672 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 672 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 672 мың теңге.
11-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2022 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттерінде аудандық бюджеттен – 324 225 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер көзделсін, оның ішінде:
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 33 230 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округіне – 3 222 мың теңге;
Ақжайық ауылдық округіне – 5 261 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округіне – 4 517 мың теңге;
Бақсай ауылдық округіне – 3 308 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округіне – 4 073 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округіне – 2 534 мың теңге;
Есбол ауылдық округіне – 3 741 мың теңге;

налоговые поступления – 37 493 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 300 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 905 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 231 268 тысяч тенге;
2) затраты – 279 533 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 7 567 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 567 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7 567 тенге.
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Сарайчиковского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 80 565 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 862 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 275 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 74 428 тысяч тенге;
2) затраты – 82 237 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование -0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 1 672 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 672 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 672 тысяч тенге.
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Учесть, что в бюджетах сельских округов на 2022 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета в сумме – 324 225 тысяч тенге, в том числе:
33 230 тысяч тенге - на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственого бюджета, работников казенных предприятий, в том числе:
Алгинскому сельскому округу - 3 222 тысяч тенге;
Акжайыкскому сельскому округу - 5 261 тысяч тенге;
Актогайскому сельскому округу - 4 517 тысяч тенге;
Баксайскому сельскому округу – 3 308 тысяч тенге;
Бейбарыскому сельскому округу – 4 073 тысяч тенге;
Жалгансайскому сельскому округу – 2 534 тысяч тенге;
Есболскому сельскому округу – 3 741 тысяч тенге;

Махамбет ауылдық округіне – 3 740 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округіне – 2 834 мың теңге.
мемлекеттік ұйымдардың стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықпен жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге – 30 060 мың теңге, оның ішінде:
Бақсай ауылдық округіне – 6 494 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округіне – 2 943 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округіне – 1 920 мың теңге;
Махамбет ауылдық округіне – 14 392 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округіне – 4 311 мың теңге.
мемлекеттік мәдениет ұйымдарының басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге – 14 007 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округіне – 1 884 мың теңге;
Ақжайық ауылдық округіне – 1 708 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округіне – 1 619 мың теңге;
Бақсай ауылдық округіне – 1 421 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округіне – 2 102 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округіне – 1 218 мың теңге;
Есбол ауылдық округіне – 1 752 мың теңге;
Махамбет ауылдық округіне – 1 010 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округіне – 1 293 мың теңге.
әкімшілік мемлекеттік қызметкерлер үшін еңбек ақы төлеудің жаңа жүйесін енгізуге - 96 751 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округіне – 8 998 мың теңге;
Ақжайық ауылдық округіне – 7 378 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округіне – 8 564 мың теңге;
Бақсай ауылдық округіне – 9 911 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округіне – 12 992 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округіне – 8 141 мың теңге;
Есбол ауылдық округіне – 7 420 мың теңге;
Махамбет ауылдық округіне – 22 479 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округіне – 10 868 мың теңге.
елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге -70 153 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округіне – 3 300 мың теңге;
Ақжайық ауылдық округіне – 3 009 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округіне – 3 009 мың теңге;
Бақсай ауылдық округіне – 5 684 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округіне – 6 215 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округіне – 3 145 мың теңге;
Есбол ауылдық округіне – 5 639 мың теңге;
Махамбет ауылдық округіне – 34 459 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округіне – 5 693 мың теңге.
ауылдық округ әкімі аппаратының ағымдағы және күрделі шығындарына – 6 433 мың теңге, оның ішінде:
Ақжайық ауылдық округіне – 2 391 мың теңге;

Махамбетскому сельскому округу – 3 740 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 2 834 тысяч тенге.
30 060 тысяч тенге - на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения, в том числе:
Баксайскому сельскому округу – 6 494 тысяч тенге;
Бейбарыскому сельскому округу – 2 943 тысяч тенге;
Жалгансайскому сельскому округу – 1 920 тысяч тенге;
Махамбетскому сельскому округу – 14 392 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 4 311 тысяч тенге.
14 007 тысяч тенге - на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культурных управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры, в том числе:
Алгинскому сельскому округу -1 884 тысяч тенге;
Акжайыкскому сельскому округу -1 708 тысяч тенге;
Актогайскому сельскому округу -1 619 тысяч тенге;
Баксайскому сельскому округу – 1 421 тысяч тенге;
Бейбарыскому сельскому округу – 2 102 тысяч тенге;
Жалгансайскому сельскому округу – 1 218 тысяч тенге;
Есболскому сельскому округу -1 752 тысяч тенге;
Махамбетскому сельскому округу – 1 010 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 1 293 тысяч тенге.
96 751 тысяч тенге – на внедрение новой системы оплаты труда для административных государственных служащих, в том числе:
Алгинскому сельскому округу - 8 998 тысяч тенге;
Акжайыкскому сельскому округу – 7 378 тысяч тенге;
Актогайскому сельскому округу – 8 564 тысяч тенге;
Баксайскому сельскому округу – 9 911 тысяч тенге;
Бейбарыскому сельскому округу – 12 992 тысяч тенге;
Жалгансайскому сельскому округу – 8 141 тысяч тенге;
Есболскому сельскому округу – 7 420 тысяч тенге;
Махамбетскому сельскому округу – 22 479 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 10 868 тысяч тенге.
70 153 тысяч тенге –на обеспечение санитарии населенных пунктов, в том числе:
Алгинскому сельскому округу - 3 300 тысяч тенге;
Акжайыкскому сельскому округу - 3 009 тысяч тенге;
Актогайскому сельскому округу - 3 009 тысяч тенге;
Баксайскому сельскому округу – 5 684 тысяч тенге;
Бейбарыскому сельскому округу – 6 215 тысяч тенге;
Жалгансайскому сельскому округу – 3 145 тысяч тенге;
Есболскому сельскому округу -5 639 тысяч тенге;
Махамбетскому сельскому округу – 34 459 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 5 693 тысяч тенге.
6 433 тысяч тенге - на текущие и капитальные затраты аппарата акима сельского округа, в том числе:
Акжайыкскому сельскому округу – 2 391 тысяч тенге;

Есбол ауылдық округіне – 1 920 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округіне – 2 122 мың теңге.
мәдениет ұйымдарының ағымдағы шығындарына – 3 893 мың теңге, оның ішінде:
Ақжайық ауылдық округіне – 538 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округіне – 1 087 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округіне – 1 418 мың теңге;
Есбол ауылдық округіне – 850 мың теңге.
Ақжайық ауылдық округіне жекешелендіру, коммуналдық мүлікті басқаруды ұйымдастыруға - 100 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округіне елді мекендерді абаттандыруға – 11 960 мың теңге;
елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға – 57 238 мың теңге, оның ішінде:
Ақжайық ауылдық округіне – 738 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округіне – 1 500 мың теңге;
Махамбет ауылдық округіне – 55 000 мың теңге.
Бейбарыс ауылдық округіне елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға – 400 мың теңге.

Есболскому сельскому округу – 1 920 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 2 122 тысяч тенге.
3 893 тысяч тенге – на текущие затраты организации культуры, в том числе:
Акжайыкскому сельскому округу - 538 тысяч тенге;
Актогайскому сельскому округу – 1 087 тысяч тенге;
Жалгансайскому сельскому округу – 1 418 тысяч тенге;
Есболскому сельскому округу - 850 тысяч тенге.
100 тысяч тенге – на организацию приватизация, управления коммунальным имуществом Акжайыкскому сельскому округу;
11 960 тысяч тенге - на благоустройства населенных пунктов Сарайчиковскому сельскому округу;
57 238 тыс тенге – на уличное освещение населенных пунктов, в том числе:
Акжайыкскому сельскому округу – 738 тысяч тенге;
Жалгансайскому сельскому округу – 1 500 тысяч тенге;
Махамбетскому сельскому округу – 55 000 тысяч тенге.
400 тысяч тенге – на организацию водоснабжения населенных пунктов Бейбарыскому сельскому округу.

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22 және 25 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 және 9 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы К. Мажиев
Аудандық мәслихаттың
2022 жылғы 30 маусымдағы
№ 151 шешіміне 1 қосымша
Аудандық мәслихаттың
2021 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 101 шешіміне 1 қосымша
2022 жылға арналған Алға ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
I. Кірістер

2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22 и 25 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 и 9 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата К. Мажиев
Приложение 1 к решению
районного маслихата от 30
июня 2022 года № 151
Приложение 1 к решению
районного маслихата от 27
декабря 2021 года № 101
Бюджет Алгинского сельского округа на 2022 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
378
048
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
378
III.Таза бюджеттік кредиттеу
Бюджеттік кредиттер
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
Бюджеттік кредиттерді өтеу
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
1
Мемлекеттік бюджеттен берілгенбюджеттік кредиттерді өтеу
Функционалдық топ
Сомасы мың теңге
Әкімші
Бағдарлама
А т а у ы
IV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
Қаржы активтерін сатып алу
13
Басқалар
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
6
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
01
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
1
Қаржы активтерін ел ішінде сатудан түсетін түсімдер
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-2352
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
2352
7
Қарыздар түсімі
01
Мемлекеттік ішкі қарыздар
2
Қарыз алу келісім – шарттары
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
2352
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
2352
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
2352
Аудандық мәслихаттың
2022 жылғы 30 маусымдағы
№ 151 шешіміне 2 қосымша
Аудандық мәслихаттың
2021 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 101 шешіміне 4 қосымша
2022 жылға арналған Ақжайық ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
I. Кірістер

124
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
378
048
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
378
III. Чистое бюджетное кредитование
Бюджетные кредиты
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Погашение бюджетных кредитов
5
Погашение бюджетных кредитов
01
Погашение бюджетных кредитов
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Администратор
Программа
Наименование
ІV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
Приобретение финансовых активов
13
Прочие
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Поступления от продажи финансовых активов государства
6
Поступления от продажи финансовых активов государства
01
Поступления от продажи финансовых активов государства
1
Поступления от продажи финансовых активов внутри страны
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
V. Дефицит (профицит) бюджета
-2352
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
2352
7
Поступление займов
01
Внутренние государственные займы
2
Договоры займа
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
8
Используемые остатки бюджетных средств
2352
01
Остатки бюджетных средств
2352
1
Свободные остатки бюджетных средств
2352
Приложение 2 к решению
районного маслихата от 30
июня 2022 года № 151
Приложение 4 к решению
районного маслихата от 27
декабря 2021 года № 101
Бюджет Акжайыкского сельского округа на 2022 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы