2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 189 шешімі
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, аудан әкімдігі ұсынған 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеттің жобасын қарап, Махамбет аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1,2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –18 179 959 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер –3 881 103 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –36 610 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 556 мың теңге;
трансферттертүсімдері – 14 258 690 мың теңге;
2) шығындар – 18 882 619 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 4 544 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 20 700 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 16 156 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 707 204мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 707 204 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 20 700 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 16 156 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 702 660 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 13.12.2023 № 67 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен –12 630 926мың теңге сомасында нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
халықты, объектілер мен аумақтарды табиғи дүлей зілзалалардан инженерлік қорғау жөніндегі жұмыстарды жүргізуге – 5 114 882 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға – 3 128 479 мың теңге;
елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйелерін дамытуға – 250 960 мың теңге;
спорт нысандарын дамытуға – 193 642 мың теңге;
көліктік инфрақұрылымды дамытуға – 1 760 000 мың теңге;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге - 36 390 мың теңге;
қатты тұрмыстық қалдықтар полигонына қоқыстарды сұрыптау кешенін орнатуға және ангар сатып алуға – 129 500 мың теңге;
елді мекендерді абаттандыруға және көгалдандыруға – 25 700 мың теңге;

О районном бюджете на 2023-2025 годы
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 27 декабря 2022 года № 189
В соответствии со статьей 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", рассмотрев предложенный акиматом района проект районного бюджета на 2023-2025 годы, Махамбетский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доход – 18 179 959 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 881 103 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 36 610 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 556 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14 258 690 тысяч тенге;
2) затраты – 18 882 619 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 544 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 20 700 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 16 156 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 707 204 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -707 204 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов – 20 700 тысяча тенге;
погашение займов – 16 156 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 702 660 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 13.12.2023 № 67 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2023 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета в сумме – 12 630 926 тысячи тенге, в том числе:
5 114 882 тысяч тенге - на проведение работ по инженерной защите населения, объектов и территорий от природных стихийных бедствий;
3 128 479 тысяч тенге - на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
250 960 тысяч тенге - на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктов;
193 642 тысяч тенге – на развитие объектов спорта;
1 760 000 тысяч тенге – на развитие транспортной инфраструктуры;
36 390 тысяч тенге - на выплату государственной адресной социальной помощи;
129 500 тысяч тенге – на приобретение сортировочного комплекса и ангара для установки на полигон твердых бытовых отходов;
25 700 тысяч тенге – на благоустройства и озеленение населенных пунктов;

әлеуметтік қорғау ұйымдарының ағымдағы шығындарына – 38 209 мың теңге;
мәдениет ұйымдарының ағымдағы шығындарына және материалдық- техникалық жарақтандыруға – 32 107 мың теңге;
азаматтардың жекелеген санаттарына тұрғын үй сатып алуға – 612 000 мың теңге;
елді мекендерде халықтың экологиялық ағарту насихаттау жұмыстарын жүргізуге – 5 000 мың теңге;
автомобиль жолдарын күрделі жөндеуге – 902 557 мың теңге;
жаңадан сайланған аудандық мәслихат депуттаттарының біліктілігін арттыру семинарына қатысу шығындарына – 1 500 мың теңге;
елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға – 400 000 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 13.12.2023 № 67 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемдері 2023 жылға 969 891мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Алға ауылдық округіне – 76 821 мың теңге;
Ақжайық ауылдық округіне – 84 437 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округіне – 91 379 мың теңге;
Бақсай ауылдық округіне – 86 098 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округіне – 90 185 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округіне – 67 261 мың теңге;
Есбол ауылдық округіне – 84 836 мың теңге;
Махамбет ауылдық округіне –297 450 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округіне – 91 424 мың теңге.
4. 2023 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтер бюджеттеріне –113 715 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер көзделсін, оның ішінде:
елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға – 42 707 мың теңге;
елді мекендерді абаттандыруға – 8 850 мың теңге;
елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге – 20 307 мың теңге;
ауылдық округ әкімі аппаратының ағымдағы және күрделі шығындарына – 12 522 мың теңге;
мәдениет ұйымдарының ағымдағы және күрделі шығындарына – 23 241 мың теңге;
елді мекендердің автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге – 4 200 мың теңге;
жекешелендіру, коммуналдық мүлікті басқаруды ұйымдастыруға –183 мың теңге;

38 209 тысяч тенге – на текущие затраты организаций социальной защиты;
32 107 тысяч тенге – на текущие затраты организаций культуры и материально-техническое оснащение;
612 000 тысяч тенге – на приобретение жилья отдельным категориям граждан;
5 000 тысяч тенге – на проведение агитационной работы по экологическому просвещению населения в населенных пунктах;
902 557 тысяч тенге - на капитальный ремонт автомобильных дорог;
1 500 тысяч тенге – расходы на участие в семинаре повышения квалификации депутатов вновь избранного районного маслихата;
400 000 тысяч тенге – на уличное освещение населенных пунктов.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 13.12.2023 № 67 (вводится в действие с 01.01.2023).
3. Предусмотреть на 2023 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов, в сумме 969 891тысяч тенге, в том числе:
Алгинскому сельскому округу –76 821 тысяч тенге;
Акжайыкскому сельскому округу – 84 437 тысяч тенге;
Актогайскому сельскому округу – 91 379 тысяч тенге;
Баксайскому сельскому округу – 86 098 тысяч тенге;
Бейбарыскому сельскому округу – 90 185 тысяч тенге;
Жалгансайскому сельскому округу – 67 261 тысяч тенге;
Есболскому сельскому округу – 84 836 тысяч тенге;
Махамбетскому сельскому округу – 297 450 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 91 424 тысяч тенге.
4. Предусмотреть в районном бюджете на 2023 год целевые трансферты в бюджеты сельских округов в сумме – 113 715 тысяч тенге, в том числе:
42 707 тысяч тенге – на организацию водоснабжения населенных пунктов;
8 850 тысяч тенге – на благоустройства населенных пунктов;
20 307 тысяч тенге – на обеспечение санитарии населенных пунктов;
12 522 тысяч тенге – на текущие и капитальные затраты аппарата акима сельского округа;
23 241 тысяч тенге – на текущие и капитальные затраты организаций культуры;
4 200 тысяч тенге – на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог населенных пунктов;
183 тысяч тенге – на организацию приватизация, управления коммунальным имуществом;

қысқы мерзімге дайындық жұмыстарын жүргізуге - 1 705 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 13.12.2023 № 67 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2023 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын көрсету үшін – 20 700мың теңге бюджеттік кредит көзделгені ескерілсін.
6. Жергілікті атқарушы органының 2023 жылға арналған резерві –71 941мың теңге сомада бекітілсін.

1 705 тысяч тенге – на проведение работ по подготовке к зимнему периоду.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 13.12.2023 № 67 (вводится в действие с 01.01.2023).
5. Учесть, что в районном бюджете на 2023 год предусмотрены бюджетные кредиты из областного бюджета для предоставления мер социальной поддержки специалистов – 20 700тысяч тенге.
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2023 год в размере – 71 941тысяч тенге.

7. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы К. Мажиев
Аудандық мәслихаттың
2022 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 189 шешіміне 1 қосымша
2023 жылға арналған аудандық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 13.12.2023 № 67 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
I. Кірістер

7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь районного маслихата К. Мажиев
Приложение 1 к решению
районного маслихата от 27
декабря 2022 года № 189
Бюджет района на 2023 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 13.12.2023 № 67 (вводится в действие с 01.01.2023).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

11669
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
33269
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
33269
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
33269
05
Денсаулық сақтау
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
638194
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
44407
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
44038
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттік жалғамамен қамтамасыз ету
369
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
341307
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
26496
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
232
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
132669
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
2752
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтік қызмет көрсету аумақтық орталығы
73520
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар,тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету,арнаулы жүріп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететін тіл маманыныңқызметтерімен қамтамасыз ету
105638
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
176205
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
129948
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
46257
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
76275
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53944
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
199
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

11669
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
33269
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
33269
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
33269
05
Здравоохранение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
638194
451
Отдел занятости, социальных программрайона (города областного значения)
44407
005
Государственная адресная социальная помощь
44038
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
369
451
Отдел занятости, социальных программ района (города областного значения)
341307
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
26496
006
Оказание жилищной помощи
232
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
132669
010
Материальное обеспечение детей-инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
2752
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
73520
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими итифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
105638
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
176205
004
Программа занятости
129948
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
46257
451
Отдел занятости, социальных программ района (города областного значения)
76275
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных програм для населения
53944
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
199
021
Капитальные расходы государственного органа

54867
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44959
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9908
12
Көлік және коммуникация
4477328
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4477328
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
1760000
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
35885
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
2632623
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық) қала маңындағы және ауылішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
48820
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
13
Басқалар
34041
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
32321
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
32321
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1720
062
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
064
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
1720
14
Борышқа қызмет көрсету
173279
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
173279
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
173279
15
Трансферттер
1674574
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1674574
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
200244
016
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
957
020
Бюджет саласындағы еңбекақы төлеу қорының өзгеруіне байланысты жоғарғы тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
294426
038
Субвенциялар
969891
053
Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша толық пайдалануға рұқсат етілген, өткен қаржы жылында бөлінген, пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы даму трансферттерінің сомасын қайтару
75944
054
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) трансферттердің сомасын қайтару
133112
Функционалдық топ
Сомасы (мың теңге)
Әкімші
Бағдарлама
А т а у ы
IІІ. Таза бюджеттік кредиттеу

54867
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
44959
015
Капитальные расходы государственного органа
9908
12
Транспорт и коммуникации
4477328
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4477328
022
Развитие транспортной инфраструктуры
1760000
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
35885
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
2632623
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
48820
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфрастуктуры
13
Прочие
34041
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
32321
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
32321
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1720
062
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" за счет средств местного бюджета
064
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
1720
14
Обслуживание долга
173279
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
173279
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
173279
15
Трансферты
1674574
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1674574
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
200244
016
Возврат, использованных сумм не по целевому назначению целевых трансфертов
957
020
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с изменением фонда оплаты труда в бюджетной сфере
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсациюпотерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
294426
038
Субвенции
969891
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов на развитие в истекшем финансовом году, разрешенных доиспользованных по решению местных исполнительных органов
75944
054
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
133112
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Администратор
Программа
Наименование
ІІІ. Чистое бюджетное кредитование

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2100
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
900
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1200
028
Коммуналдық меншіккемүліктісатыпалу
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
42964
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42964
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
51749
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51749
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
64450
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттың қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64450
002
Ақпараттық жүйелер құру
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
55718
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
55718
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардыңкүрделі шығыстары
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
02
Қорғаныс
14434
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
11359
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
11359
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
350
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
350
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2725
007
Аудандық ауқымдағы дала өрттерінің, сондай –ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
2725
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
8808
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2100
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
900
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1200
028
Приобретение имущества в коммунальную собственность
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
42964
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
42964
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог района (города областного значения)
51749
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог
51749
013
Капитальные расходы государственного органа
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
64450
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
64450
002
Создание информационных систем
015
Капитальные расходы государственного органа
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
55718
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
55718
003
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
02
Оборона
14434
122
Аппарат акима района (города областного значения)
11359
005
Мероприятия врамках исполнения всеобщей воинской обязанности
11359
122
Аппарат акима района (города областного значения)
350
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
350
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2725
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
2725
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
8808
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог (города областного значения)

8808
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
8808
05
Денсаулық сақтау
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
988820
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
8500
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
8000
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттік жалғамамен қамтамасыз ету
500
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10000
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
10000
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
970320
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
503401
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
25875
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
300
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
1853
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
107612
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтік қызмет көрсету аумақтық орталығы
84992
017
Мүгедектігі бар адамды оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық, тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емделу, есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететін тіл маманының, жеке көмекшінің қызметтерін ұсыну
144256
020
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
19016
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
82915
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
100
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
07
Тұрғын үй – коммуналдық шаруашылық
429416
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі

8808
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
8808
05
Здравоохранение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
988820
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
8500
010
Государственная адресная социальная помощь
8000
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
500
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог района (города областного значения)
10000
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
10000
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
970320
004
Программа занятости
503401
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры , спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
25875
007
Оказание жилищной помощи
300
009
Материальное обеспечение детей-инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
1853
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
107612
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
84992
017
Обеспечение нуждающихся инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
144256
020
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
19016
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
82915
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
100
050
Обеспечение прав и улучшению качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
429416
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог района (города областного значения)

1200
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
005
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
1200
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
48000
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
48000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
358416
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
180959
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
161850
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
15607
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
007
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
21800
015
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
13000
016
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
018
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
8800
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
405965
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
011
Мәдениет объектілерін дамыту
819
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі
183421
009
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
163651
011
Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды және оларға қол жетімділікті қамтамасыз ету
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
7770
015
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
12000
819
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі
5296
005
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
5296
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
008
Спорт объектілерін дамыту
819
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі

1200
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
005
Снос аварийного и ветхого жилья
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
1200
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
48000
003
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
004
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
48000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог района (города областного значения)
358416
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
180959
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
161850
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
15607
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
005
Развитие коммунального хозяйства
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог района (города областного значения)
21800
015
Освещение улиц в населенных пунктах
13000
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
018
Благоустроиство и озеленение населенных пунктов
8800
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
405965
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
011
Развитие объектов культуры
819
Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)
183421
009
Поддержка культурно-досуговой работы
163651
011
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
014
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
7770
015
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
12000
819
Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)
5296
005
Услуги по проведению государственной информационной политики
5296
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
008
Развитие объектов спорта
819
Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)

955415
054
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) трансферттердің сомасын қайтару
Функционалдық топ
Сомасы (мың теңге)
Әкімші
Бағдарлама
А т а у ы
IІІ. Таза бюджеттік кредиттеу
Бюджеттік кредиттер
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
018
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
Бюджеттік кредиттерді өтеу
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
Функционалдық топ
Сомасы (мың теңге)
Әкімші
Бағдарлама
А т а у ы
ІV. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
Қаржы активтерін сатып алу
13
Басқалар
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
6
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
01
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
1
Қаржы активтерін ел ішінде сатудан түсетін түсімдер
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
7
Қарыздар түсімі
01
Мемлекеттік ішкі қарыздар
2
Қарыз алу келісім – шарттары
Функционалдық топ
Сомасы (мың теңге)
Әкімші
Бағдарлама
А т а у ы
16
Қарыздарды өтеу

955415
054
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Администратор
Программа
Наименование
ІІІ. Чистое бюджетное кредитование
Бюджетные кредиты
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
459
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
018
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Погашение бюджетных кредитов
5
Погашение бюджетных кредитов
01
Погашение бюджетных кредитов
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Администратор
Программа
Наименование
ІV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
Приобретение финансовых активов
13
Прочие
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Поступления от продажи финансовых активов государства
6
Поступления от продажи финансовых активов государства
01
Поступления от продажи финансовых активов государства
1
Поступления от продажи финансовых активов внутри страны
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
V. Дефицит (профицит) бюджета
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
7
Поступление займов
01
Внутренние государственные займы
2
Договоры займа
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Администратор
Программа
Наименование
16
Погашение займов

7770
015
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
12000
819
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі
5296
005
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
5296
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
008
Спорт объектілерін дамыту
819
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі
137891
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
137891
008
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
819
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі
104730
001
Ақпараттық мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
70848
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
33882
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер және ұйымдардың күрделі шығыстары
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану
809
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
019
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
53064
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
8143
099
Мамандардың әлеуметтік қолдау көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
8143
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
44921
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік сясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44921
004
Жерді аймақтарға бөлу жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
30719
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
30719
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30719
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12
Көлік және коммуникация

7770
015
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
12000
819
Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)
5296
005
Услуги по проведению государственной информационной политики
5296
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
008
Развитие объектов спорта
819
Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)
137891
007
Функционирование районных (городских) библиотек
137891
008
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
819
Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)
104730
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области внутренней политики, культуры, развития языков и спорта
70848
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
33882
003
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог района (города областного значения)
019
Развитие теплоэнергетической системы
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
53064
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
8143
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
8143
463
Отдел земельных отношений (города областного значения)
44921
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территорий района ((города областного значения)
44921
004
Организация работ по зонированию земель
007
Капитальные расходы государственного органа
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
010
Развитие объектов сельского хозяйства
11
Промышленность, архитектурная, градострительная и строительная деятельность
30719
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
30719
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
30719
015
Капитальные расходы государственного органа
12
Транспорт и коммуникации