2023-2025 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 193 шешімі
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес және аудан әкімдігінің 2023 -2025 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттерінің жобалары туралы ұсынысын қарап, Махамбет аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Алға ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 91 133 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 469 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 106 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 44 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 86 514 мың теңге;
2) шығындар – 91 266 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -133 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 133 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 133 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 15.12.2023 № 80 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi).
2. 2023-2025 жылдарға арналған Ақжайық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 109 670 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 239 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 40 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 270 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 106 121 мың теңге;
2) шығындар – 110 402 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер- 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -732 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 732 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –732 мың теңге.

О бюджетах сельских округов на 2023-2025 годы
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 29 декабря 2022 года № 193
В соответствии со статьей 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение районного акимата о проектах сельских бюджетов на 2023-2025 годы, Махамбетский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Алгинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 91 133 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступлениям – 4 469 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 106 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 44 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 86 514 тысяч тенге;
2) затраты - 91 266 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты –0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 133 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 133 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств –133 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 15.12.2023 № 80 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Утвердить бюджет Акжайыкского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы –109 670 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 239 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 40 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 270 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 106 121 тысяч тенге;
2) затраты – 110 402 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 732 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 732 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 732 тысяч тенге.

Ескерту. 2 - тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 15.12.2023 № 80 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi).
3. 2023-2025 жылдарға арналған Ақтоғай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 95 959 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3683 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 248 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 92 028 мың теңге;
2) шығындар – 96 101 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 142 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 142 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –142 мың теңге.
Ескерту. 3 - тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 15.12.2023 № 80 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi).
4. 2023-2025 жылдарға арналған Бақсай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 99 465 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 069 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 87 395 мың теңге;
2) шығындар–102 234 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 2 769 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 769 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 769 мың теңге.
Ескерту. 4 - тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 15.12.2023 № 80 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi).
5. 2023 -2025 жылдарға арналған Бейбарыс ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:

Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 15.12.2023 № 80 (вводится в действие с 01.01.2023).
3. Утвердить бюджет Актогайского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 95 959 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 683 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 248 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 92 028 тысяч тенге;
2) затраты – 96 101 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -142 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 142 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 142 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 15.12.2023 № 80 (вводится в действие с 01.01.2023).
4. Утвердить бюджет Баксайского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 10,11 и 12 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 99 465 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 069 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 87 395 тысяч тенге;
2) затраты – 102 234 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 2 769 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 769 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 769 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 15.12.2023 № 80 (вводится в действие с 01.01.2023).
5. Утвердить бюджет Бейбарыского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 690 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 690 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 690 мың теңге.
Ескерту. 9 - тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 15.12.2023 № 80 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi).
10. 2023 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттерінде аудандық бюджеттен берілетін 969 891 мың теңге сомасында субвенциялар көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Алға ауылдық округіне – 76 821 мың теңге;
Ақжайық ауылдық округіне – 84 437 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округіне – 91 379 мың теңге;
Бақсай ауылдық округіне – 86 098 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округіне – 90 185 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округіне – 67 261 мың теңге;
Есбол ауылдық округіне – 84 836 мың теңге;
Махамбет ауылдық округіне – 297 450 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округіне – 91 424 мың теңге.
11. 2023 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттерінде аудандық бюджеттен – 113 715 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер көзделсін, оның ішінде:
елді мекендерді абаттандыруға – 8 850 мың теңге, оның ішінде:
Жалғансай ауылдық округіне – 1 150 мың теңге;
Махамбет ауылдық округіне – 5 700 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округіне - 2 000 мың теңге;
елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге – 20 307 мың теңге, оның ішінде:
Ақжайық ауылдық округіне – 4 011 мың теңге;
Алға ауылдық округіне – 6 532 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округіне – 9 764 мың теңге;
елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға – 42 707 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округіне – 1 210 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округіне – 3 560 мың теңге;
Махамбет ауылдық окургіне – 37 937 мың теңге;
қысқы мерзімге дайындық жұмыстарына - 1 705 мың теңге, оның ішінде:
Бейбарыс ауылдық округіне – 210 мың теңге;
Махамбет ауылдық округіне – 105 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округіне – 1 390 мың теңге;
Махамбет ауылдық округіне елді мекендердің автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге – 4 200 мың теңге;
ауылдық округ әкімі аппаратының ағымдағы шығындарына - 12 522 мың теңге, оның ішінде:
Ақжайық ауылдық округіне - 649 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округіне – 649 мың теңге;
Алға ауылдық округіне – 1 951 мың теңге;
Бақсай ауылдық округіне – 1 297 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета - - 690 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 690 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 690 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 15.12.2023 № 80 (вводится в действие с 01.01.2023).
10. Учесть, что в бюджетах сельских округов на 2023 год предусмотрены субвенции, передаваемые из районного бюджета в сумме 969 891 тысяч тенге, в том числе:
Алгинскому сельскому округу – 76 821 тысяч тенге;
Акжайыкскому сельскому округу – 84 437 тысяч тенге;
Актогайскому сельскому округу – 91 379 тысяч тенге;
Баксайскому сельскому округу – 86 098 тысяч тенге;
Бейбарыскому сельскому округу – 90 185 тысяч тенге;
Жалгансайскому сельскому округу – 67 261 тысяч тенге;
Есболскому сельскому округу – 84 836 тысяч тенге;
Махамбетскому сельскому округу – 297 450 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 91 424 тысяч тенге.
11. Учесть, что в бюджетах сельских округов на 2023 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета в сумме – 113 715 тысяч тенге, в том числе:
8 850 тысяч тенге – на благоустройства населенных пунктов, в том числе:
Жалгансайскому сельскому округу – 1 150 тысяч тенге;
Махамбетскому сельскому округу – 5 700 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 2 000 тысяч тенге;
20 307 тысяч тенге –на обеспечение санитарии населенных пунктов, в том числе:
Акжайыкскому сельскому округу – 4 011 тысяч тенге;
Алгинскому сельскому округу – 6 532 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 9 764 тысяч тенге;
42 707 тысяч тенге – на организацию водоснабжения населенных пунктов, в том числе:
Алгинскому сельскому округу – 1 210 тысяч тенге;
Бейбарыскому сельскому округу – 3 560 тысяч тенге;
Махамбетскому сельскому округу – 37 937 тысяч тенге;
1 705 тысяч тенге – на проведение работ по подготовке к зимнему периоду, в том числе:
Бейбарыскому сельскому округу – 210 тысяч тенге;
Махамбетскому сельскому округу – 105 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 1 390 тысяч тенге;
4 200 тысяч тенге – Махамбетскому сельскому округу на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог населенных пунктов;
12 522 тысяч тенге - на текущие и капитальные затраты аппарата акима сельского округа, в том числе:
Акжайыкскому сельскому округу – 649 тысяч тенге;
Актогайскому сельскому округу – 649 тысяч тенге;
Алгинскому сельскому округу – 1 951 тысяч тенге;
Баксайскому сельскому округу – 1 297 тысяч тенге;

Бейбарыс ауылдық округіне – 2 581 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округіне - 2 129 мың теңге;
Есбол ауылдық округіне -1 980 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округіне – 1 286 мың теңге;
мәдениет үйінің ағымдағы және күрделі шығындарына – 23 241 мың теңге, оның ішінде:
Ақжайық ауылдық округіне – 17 024 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округіне – 1 599 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округіне - 2 788 мың теңге;
Махамбет ауылдық округіне – 1 830 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округіне жекешелендіру, коммуналдық мүлікті басқаруды ұйымдастыруға - 183 мың теңге.

Бейбарыскому сельскому округу – 2 581 тысяч тенге;
Жалгансайскому сельскому округу – 2 129 тысяч тенге;
Есболскому сельскому округу – 1 980 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 1 286 тысяч тенге;
23 241 тысяч тенге – на текущие и капитальные затраты организации культуры, в том числе:
Акжайыкскому сельскому округу – 17 024 тысяч тенге;
Бейбарыскому сельскому округу – 1 599 тысяч тенге;
Жалгансайскому сельскому округу – 2 788 тысяч тенге;
Махамбетскому сельскому округу – 1 830 тысяч тенге;
183 тысяч тенге – Бейбарыскому сельскому округу на организацию приватизация, управления коммунальным имуществом.

Ескерту. 11 - тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 15.12.2023 № 80 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi).
12. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы К. Мажиев
Аудандық мәслихаттың
2022 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 193 шешіміне 1 қосымша
2023 жылға арналған Алға ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1 - қосымша жаңа редакцияда - Атырау облысы Махамбет аудандық маслихатының 15.12.2023 № 80 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi).
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
I. Кірістер

Сноска. Пункт 11 - в редакции решения Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 15.12.2023 № 80 (вводится в действие с 01.01.2023).
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь районного маслихата К. Мажиев
Приложение 1 к решению
районного маслихата от 29
декабря 2022 года № 193
Бюджет Алгинского сельского округа на 2023 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 15.12.2023 № 80 (вводится в действие с 01.01.2023).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1
048
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
1
III.Таза бюджеттік кредиттеу
Бюджеттік кредиттер
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
Бюджеттік кредиттерді өтеу
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
1
Мемлекеттік бюджеттен берілгенбюджеттік кредиттерді өтеу
Функционалдық топ
Сомасы (мың теңге)
Әкімші
Бағдарлама
А т а у ы
IV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
Қаржы активтерін сатып алу
13
Басқалар
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
6
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
01
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
1
Қаржы активтерін ел ішінде сатудан түсетін түсімдер
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-133
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
133
7
Қарыздар түсімі
01
Мемлекеттік ішкі қарыздар
2
Қарыз алу келісім – шарттары
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
133
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
133
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
133
Аудандық мәслихаттың
2022 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 193 шешіміне 2 қосымша
2024 жылға арналған Алға ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
I. Кірістер

124
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
1
048
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
1
III. Чистое бюджетное кредитование
Бюджетные кредиты
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Погашение бюджетных кредитов
5
Погашение бюджетных кредитов
01
Погашение бюджетных кредитов
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Администратор
Программа
Наименование
ІV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
Приобретение финансовых активов
13
Прочие
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Поступления от продажи финансовых активов государства
6
Поступления от продажи финансовых активов государства
01
Поступления от продажи финансовых активов государства
1
Поступления от продажи финансовых активов внутри страны
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
V. Дефицит (профицит) бюджета
-133
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
133
7
Поступление займов
01
Внутренние государственные займы
2
Договоры займа
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
8
Используемые остатки бюджетных средств
133
01
Остатки бюджетных средств
133
1
Свободные остатки бюджетных средств
133
Приложение 2 к решению
районного маслихата от 29
декабря 2022 года № 193
Бюджет Алгинского сельского округа на 2024 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
002
Шұғыл жағдайларда науқасы ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін жақын жердегі денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
13537
124
Аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
13537
003
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
13537
07
Тұрғын үй – коммуналдық шаруашылық
16714
124
Аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың , ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
124
Аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
124
Аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
16714
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
9107
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
5684
010
Жерлеу орындарын күтіп ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
1923
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
33879
124
Аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
33879
006
Жергілікті деңгейде мәдени – демалыс жұмыстарын қолдау
33879
12
Көлік және коммуникация
124
Аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
045
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
13
Басқалар
2824
124
Аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2824
040
"Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға елді мекендерді жайластыруды шешіге арналған іс-шараларды іске асыру

124
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
13537
124
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
13537
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
13537
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
16714
124
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
124
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
124
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
16714
008
Освещение улиц населенных пунктов
9107
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
5684
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
1923
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
33879
124
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
33879
006
Поддержка культурно-досуговойработы на местном уровне
33879
12
Транспорт и коммуникации
124
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
13
Прочие
2824
124
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
2824
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства населенных пунктов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2025 года