Қызылқоға аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 12-3 "2022-2024 жылдарға арналған Қызылқоға ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2022 жылғы 4 шілдедегі № 18-1 шешімі
Қызылқоға аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 12-3 "2022-2024 жылдарға арналған Қызылқоға ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізімінде № 166810 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Миялы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 206 381 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 235 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 192 146 мың теңге;
2) шығындар – 206 737 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 теңге.
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 356 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 356 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 356 теңге."

О внесении изменений в решение Кызылкогинского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 12-3 "Об утверждении бюджетов сельских округов Кызылкогинского района на 2022-2024 годы"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 4 июля 2022 года № 18-1
Кызылкогинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 12-3 "Об утверждении бюджетов сельских округов Кызылкогинского района на 2022-2024 годы" (зарегистрированно в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 166810) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Миялинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 206 381 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 235 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 192 146 тысяч тенге;
2) затраты – 206 737 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 356 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 356 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 356 тенге."