2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 29-2 шешімі
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігімен ұсынылған 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет жобасын қарап, VIІ шақырылған Қызылқоға аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 12 709 737,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 468 465 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 43 932 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15 057 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 11 182 283,6 мың теңге;
2) шығындар – 12 840 017,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – - 8 220 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 20 700 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 28 920 теңге.
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 122 060 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 122 060 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 20 700 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 28 920 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 130 280 теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 13.12.2023 № 10-1 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудан бюджетіне жалпы мемлекеттік салықтар түсімінің жалпы сома нормативі 2023 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша - 50%;
әлеуметтік салығы бойынша - 50%.
3. Облыстық бюджеттен аудан бюджетіне берілетін субвенция көлемі 2023 жылға – 2 285 569 мың теңге сомасында белгіленсін.
4. Аудандық бюджеттен ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемдері 2023 жылға 890 383 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Миялы ауылдық округіне – 138 875 мың теңге;
Ойыл ауылдық округіне – 83 031 мың теңге;
Тасшағыл ауылдық округіне – 84 463 мың теңге;
Сағыз ауылдық округіне – 130 364 мың теңге;
Мұқыр ауылдық округіне – 69 563 мың теңге;

О районном бюджете на 2023-2025 годы
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 21 декабря 2022 года № 29-2
В соответствии со статьей 9 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложенный акиматом района проект районного бюджета на 2023-2025 годы, Кызылкогинский районный маслихат VIІ созыва РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 709 737,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 468 465 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 43 932 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15 057 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 182 283,6 тысяч тенге;
2) затраты – 12 840 017,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 8 220 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 20 700 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 28 920 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 122 060 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 122 060 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 20 700 тысяч тенге;
погашение займов – 28 920 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 130 280 тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 13.12.2023 № 10-1 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Утвердить на 2023 год норматив общей суммы поступлений общегосударственных налогов в районном бюджете в следующих объемах:
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты – 50%;
по социальному налогу – 50%.
3. Установить на 2023 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в районный бюджет в сумме - 2 285 569 тысяч тенге.
4. Предусмотреть на 2023 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов в сумме 890 383 тысяч тенге, в том числе:
Миялинскому сельскому округу – 138 875 тысяч тенге;
Уильскому сельскому округу – 83 031 тысяч тенге;
Тасшагильскому сельскому округу – 84 463 тысяч тенге;
Сагизскому сельскому округу – 130 364 тысяч тенге;
Мукурскому сельскому округу – 69 563 тысяч тенге;

Көздіғара ауылдық округіне – 93 115 мың теңге;
Қызылқоға ауылдық округіне – 67 923 мың теңге;
Жамбыл ауылдық округіне – 82 405 мың теңге;
Жангелдин ауылдық округіне – 85 664 мың теңге;
Тайсойған ауылдық округіне – 54 980 мың теңге көзделсін.
5. 2023 жылға аудандық бюджетте ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға, ауылдық округтер әкімдері аппараттарының мемлекеттік қызметшілеріне жүз еселік айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде бір жолғы көтерме жәрдемақы және бір мың бес жүз еселік айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде тұрғын үй сатып алуға немесе салу үшін бюджеттік кредиттер көзделгені ескерілсін.

Коздигаринскому сельскому округу – 93 115 тысяч тенге;
Кызылкогинскому сельскому округу – 67 923 тысяч тенге;
Жамбылскому сельскому округу – 82 405 тысяч тенге;
Жангелдинскому сельскому округу – 85 664 тысяч тенге;
Тайсойганскому сельскому округу – 54 980 тысяч тенге.
5. Учесть в районном бюджете на 2023 год специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, государственным служащим аппаратов акимов сельских округов прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты, предусмотрено единовременное подъемное пособие в размере стократного месячного расчетного показателя и бюджетный кредит для приобретения или строительства жилья в размере одной тысячи пятисоткратного месячного расчетного показателя.

6. 2023 жылға жергілікті атқарушы органдарының резерві 31 939 мың теңге сомасында бекітілсін.
7. 2023 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды және ауылдық округтер әкімдері аппараттарының мемлекеттік қызметшілерін әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға - 20 700 мың теңге сомасында бюджеттiк кредиттер көзделгенi ескерiлсiн.
8. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссияға жүктелсін.

6. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2023 год в сумме 31 939 тысяч тенге.
7. Учесть в районном бюджете на 2023 год предусмотрены бюджетные кредиты местным исполнительным органам в сумме 20 700 тысяч тенге на реализацию мер социальной поддержки специалистов и государственных служащих аппаратов акимов сельских округов.
8. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики, развитию предпринимательства, аграрным вопросам и экологии.

54 952,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
250 000,0
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
250 000,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
32 143,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32 143,0
02
Қорғаныс
11 779,0
1
Әскери мұқтаждар
2 457,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2 457,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2 457,0
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
9 322,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
9 322,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
6 955,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
2 367,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
776 514,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
87 276,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
48 344,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
48 344,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
38 932,0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
38 932,0
2
Әлеуметтiк көмек
632 786,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
235 957,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3 640,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
115 679,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 100,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
2 652,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
58 723,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету

54 952,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
250 000,0
040
Развитие объектов государственных органов
250 000,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
32 143,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
32 143,0
02
Оборона
11 779,0
1
Военные нужды
2 457,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2 457,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2 457,0
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
9 322,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
9 322,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
6 955,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
2 367,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
776 514,0
1
Социальное обеспечение
87 276,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
48 344,0
005
Государственная адресная социальная помощь
48 344,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
38 932,0
010
Государственная адресная социальная помощь
38 932,0
2
Социальная помощь
632 786,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
235 957,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3 640,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
115 679,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 100,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2 652,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
58 723,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью

54 163,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
396 829,0
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
236 769,0
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
29 567,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
3,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 019,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
28 140,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
2 310,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
42 448,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
18 163,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
38 410,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
56 452,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
33 444,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 138,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
285,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
6 021,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
23 008,0
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
138,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
22 870,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 980 654,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 469 383,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
360 000,0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
360 000,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1 109 383,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
11 783,0
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу

54 163,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
396 829,0
004
Программа занятости
236 769,0
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
29 567,0
007
Оказание жилищной помощи
3,0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 019,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
28 140,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2 310,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
42 448,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
18 163,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
38 410,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
56 452,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
33 444,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
27 138,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
285,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
6 021,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
23 008,0
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
138,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
22 870,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 980 654,0
1
Жилищное хозяйство
1 469 383,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
360 000,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
360 000,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1 109 383,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
11 783,0
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда

163 750
2
Қаржылық қызмет
3 288
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3 288
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
3 088
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
200
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
288 402
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
179 822
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
55 440
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
124 382
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
46 226
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46 226
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
62 354
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62 354
02
Қорғаныс
15 182
1
Әскери мұқтаждар
7 182
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
7 182
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
7 182
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
8 000
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
8 000
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
5 000
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
3 000
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 290 402
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
20 000
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
20 000
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
20 000
2
Әлеуметтiк көмек
1 121 189
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 121 189
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
792 636
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

163 750
2
Финансовая деятельность
3 288
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3 288
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
3 088
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
200
9
Прочие государственные услуги общего характера
288 402
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
179 822
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
55 440
013
Капитальные расходы государственного органа
124 382
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
46 226
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
46 226
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
62 354
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
62 354
02
Оборона
15 182
1
Военные нужды
7 182
122
Аппарат акима района (города областного значения)
7 182
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
7 182
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
8 000
122
Аппарат акима района (города областного значения)
8 000
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
5 000
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
3 000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 290 402
1
Социальное обеспечение
20 000
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
20 000
010
Государственная адресная социальная помощь
20 000
2
Социальная помощь
1 121 189
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1 121 189
004
Программа занятости
792 636
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан