2023-2025 жылдарға арналған Қызылқоға ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 29-3 шешімі
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігімен ұсынылған 2023-2025 жылдарға арналған Қызылқоға ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерінің жобаларын қарап, VІI шақырылған Қызылқоға аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Миялы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 566 565 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 795 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9 785 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 542 985 мың теңге;
2) шығындар – 573 651 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 теңге.
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 7 086 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 086 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 086 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 14.12.2023 № 11-1 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023-2025 жылдарға арналған Ойыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 126 678 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 460 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 85 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 172 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 123 961 мың теңге;
2) шығындар – 127 078 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 теңге.
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 400 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 400 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 400 мың теңге.

Об утверждении бюджетов сельских округов Кызылкогинского района на 2023-2025 годы
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 21 декабря 2022 года № 29-3
В соответствии со статьей 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложенный акиматом района проекты бюджетов сельских округов Кызылкогинского района на 2023-2025 годы, Кызылкогинский районный маслихат VIІ созыва РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Миялинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 566 565 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13 795 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9 785 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 542 985 тысяч тенге;
2) затраты – 573 651 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 7 086 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 7 086 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7 086 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 14.12.2023 № 11-1 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Утвердить бюджет Уильского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 126 678 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 460 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 85 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 172 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 123 961 тысяч тенге;
2) затраты – 127 078 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 400 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 400 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 400 тысяч тенге.

Тасшағыл ауылдық округіне – 84 463 мың теңге;
Сағыз ауылдық округіне – 130 364 мың теңге;
Мұқыр ауылдық округіне – 69 563 мың теңге;
Көздіғара ауылдық округіне – 93 115 мың теңге;
Қызылқоға ауылдық округіне – 67 923 мың теңге;
Жамбыл ауылдық округіне – 82 405 мың теңге;
Жангелдин ауылдық округіне – 85 664 мың теңге;
Тайсойған ауылдық округіне – 54 980 мың теңге көзделсін.
12. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссияға жүктелсін.

Тасшагильскому сельскому округу – 84 463 тысяч тенге;
Сагизскому сельскому округу – 130 364 тысяч тенге;
Мукурскому сельскому округу – 69 563 тысяч тенге;
Коздигаринскому сельскому округу – 93 115 тысяч тенге;
Кызылкогинскому сельскому округу – 67 923 тысяч тенге;
Жамбылскому сельскому округу – 82 405 тысяч тенге;
Жангелдинскому сельскому округу – 85 664 тысяч тенге;
Тайсойганскому сельскому округу – 54 980 тысяч тенге.
12. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики, развитию предпринимательства, аграрным вопросам и экологии.