Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Атырау облысы Қызылқоға ауданы Тасшағыл ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 26 сәуірдегі № 4 шешімі. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға ауданы Тасшағыл ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 7 маусымдағы № 6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға ауданы Тасшағыл ауылдық округі әкімінің 07.06.2022 № 6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес, Қызылқоға ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2022 жылғы 18 сәуірдегі № 11-10/109 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Атырау облысы Қызылқоға ауданы Тасшағыл ауылдық округіне қарасты "Ойтаң" шаруа қожалығының ұсақ қара малдары арасында инфекциялық энтеротоксемия ауруының пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі Г. Изимова

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Тасшагильского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области от 26 апреля 2022 года № 4. Утратило силу решением акима Тасшагильского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области от 7 июня 2022 года № 6
Сноска. Утратило силу решением акима Тасшагильского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области от 07.06.2022 № 6 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Кызылкогинского района от 18 апреля 2022 года № 11-10/109 РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятии на территории крестьянского хозяйства "Ойтан" Тасшагилского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области, в связи с возникновением болезни инфекционному энтеротоксемию среди у мелкогорогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким округа Г. Изимова