Индер аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 77-VII "2022-2024 жылдарға арналған Индер ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 маусымдағы № 119-VII шешімі
Индер аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Индер аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 77-VІІ "2022-2024 жылдарға арналған Индер ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26256 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиiсiнше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2022 жылға келесідей көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 11 211 568 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 195 972 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 20 427 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 9 987 169 мың теңге;
2) шығындар – 12 141 735 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 7 624 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 36 756 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 29 132 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -937 791 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 937 791 мың теңге:
қарыздар түсімі – 536 756 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 29 132 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 430 167 мың теңге.".
6-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:

О внесении изменений в решение Индерского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 77-VІІ "Об утверждении бюджета Индерского района на 2022-2024 годы"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 30 июня 2022 года № 119-VII
Индерский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Индерского районного маслихата "Об утверждении бюджета Индерского района на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 77-VІІ (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26256) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 211 568 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 195 972 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 20 427 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9 987 169 тысяч тенге;
2) затраты – 12 141 735 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7 624 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 36 756 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 29 132 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 937 791 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 937 791 тысяч тенге:
поступление займов – 536 756 тысяч тенге;
погашение займов – 29 132 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 430 167 тенге.".
пункт 6 изложить в новой редакции:

"6. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен 2 058 246 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы және нысаналы даму трансферттері көзделгенi ескерілсін.".
7-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"7. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 3 764 309 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы және нысаналы даму трансферттері көзделгенi ескерілсін.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жызылсын.

"6. Учесть, что в районном бюджете на 2022 год предусмотрены целевые текущие трансферты и целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в сумме 2 058 246 тысяч тенге.".
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Учесть, что в районном бюджете на 2022 год предусмотрены целевые текущие трансферты и целевые трансферты на развитие из областного бюджета в сумме 3 764 309 тысяч тенге.".
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

530
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты
143 410
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
121 410
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 000
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
20 000
2
Қаржылық қызмет
1 625
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1 625
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
825
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
800
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
1 161 031
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
155 608
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47 163
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
685
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
107 760
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
100 200
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
100 200
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
21 721
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 928
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
793
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
796 195
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 033
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
732 162
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
18 536
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 036
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
68 771
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38 797
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 500
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер

530
122
Аппарат акима района (города областного значения)
143 410
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
121 410
003
Капитальные расходы государственного органа
2 000
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
20 000
2
Финансовая деятельность
1 625
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1 625
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
825
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
800
9
Прочие государственные услуги общего характера
1 161 031
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
155 608
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
47 163
015
Капитальные расходы государственного органа
685
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
107 760
467
Отдел строительства района (города областного значения)
100 200
040
Развитие объектов государственных органов
100 200
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
21 721
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне(города областного значения)
20 928
003
Капитальные расходы государственного органа
793
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
796 195
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
64 033
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
732 162
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
18 536
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
18 036
003
Капитальные расходы государственного органа
500
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
68 771
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
38 797
003
Капитальные расходы государственного органа
2 500
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам