Аудандық мәслихаттың 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 80-VІІ "2022-2024 жылдарға арналған Индер ауданының ауылдық округтерінің және Индербор кентінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2022 жылғы 14 шілдедегі № 121-VII шешімі
Индер аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Индер аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 80-VІІ "2022-2024 жылдарға арналған Индер ауданының ауылдық округтерінің және Индербор кентінің бюджеттері туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Жарсуат ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 127 410 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 810 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 123 600 мың теңге;
2) шығындар – 128 441 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 031 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 031 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 031 мың теңге.".
6-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"6. 2022-2024 жылдарға арналған Индербор кентінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 486 425 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 66 074 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 420 351 мың теңге;
2) шығындар – 571 644 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -85 219 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 85 219 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 85 219 мың теңге.".
7-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:

О внесении изменений в решение районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 80-VІІ "О бюджетах сельских округов и поселка Индербор Индерского района на 2022-2024 годы"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 14 июля 2022 года № 121-VII
Индерский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Индерского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 80-VІІ "О бюджетах сельских округов и поселка Индербор Индерского района на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жарсуатского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 127 410 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 810 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 123 600 тысяч тенге;
2) затраты – 128 441 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 031 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 031 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 031 тысяч тенге.".
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет поселка Индербор на 2022-2024 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 486 425 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 66 074 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 420 351 тысяч тенге;
2) затраты – 571 644 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 85 219 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 85 219 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 85 219 тысяч тенге.".
пункт 7 изложить в новой редакции:

"7. 2022-2024 жылдарға арналған Бөдене ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 93 986 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 934 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 92 052 мың теңге;
2) шығындар – 94 548 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -562 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 562 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 562 мың теңге.".

"7. Утвердить бюджет Боденевского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 93 986 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 934 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 92 052 тысяч тенге;
2) затраты – 94 548 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -562 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 562 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 562 тысяч тенге.".