Арыс қалалық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 16/85-VII "2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2022 жылғы 19 мамырдағы № 23/114-VІІ шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Арыс қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Арыс қалалық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 16/85-VII (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26197 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Арыс қаласының 2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 17 405 689 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 2 005 801 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 444 983 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 61 307 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 14 893 598 мың теңге;
2) шығындар – 17 499 605 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 12 262 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 22 973 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10 711 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 106 178 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 106 178 мың теңге.
қарыздар түсімі – 22 973 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата города Арыс от 28 декабря 2021 года № 16/85-VІІ "О городском бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Арысского городского маслихата Туркестанской области от 19 мая 2022 года № 23/114-VІІ. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат города Арыс РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Арыс "О городском бюджете на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 16/85-VІІ (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26197) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Арыс на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 405 689 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 005 801 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 444 983 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 61 307 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14 893 598 тысяч тенге;
2) затраты – 17 499 605 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 12 262 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 22 973 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –10 711 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 106 178 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 106 178 тысяч тенге;
поступление займов – 22 973 тысяч тенге;

қарыздарды өтеу – 10 711 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 93 916 мың теңге.
Көрсетілген шешімнің 1, 4 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат хатшысы А.Байтанаев
Арыс қалалық мәслихатының
2022 жылғы 19 мамырдағы
№ 23/114-VIІ шешіміне
1-қосымша
Арыс қалалық мәслихатының

погашение займов – 10 711 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 93 916 тысяч тенге.
Приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь городского маслихата А. Байтанаев
Приложение 1 к решению
маслихата города Арыс
от 19 мая 2022 года
№ 23/114-VIІ
Приложение 1 к решению
маслихата города Арыс