2023-2025 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы
Түркістан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 33/171-VІІ шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Арыс қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақдала ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1)кiрiстер – 59 789 мың теңге;
салықтық түсiмдер – 9 815 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердің түсiмдері – 49 974 мың теңге;
2) шығындар – 60 344 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -555 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 555 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 555 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Арыс қалалық мәслихатының 22.12.2023 № 11/65-VІІІ (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
2. Байырқұм ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 55 140 мың теңге;
салықтық түсiмдер – 9 196 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 148 мың теңге;
трансферттердің түсiмдері – 45 796 мың теңге;
2) шығындар – 55 682 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -542 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 542 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 542 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Арыс қалалық мәслихатының 22.12.2023 № 11/65-VІІІ (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.

О бюджетах сельских округов на 2023-2025 годы
Решение Арысского городского маслихата Туркестанской области от 30 декабря 2022 года № 33/171-VІІ. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2023.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Арыс РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Акдала на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 59 789 тысяч тенге;
налоговые поступления – 9 815 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 49 974 тысяч тенге;
2) затраты – 60 344 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -555 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 555 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 555 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Арысского городского маслихата Туркестанской области от 22.12.2023 № 11/65-VІІІ (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Утвердить бюджет сельского округа Байыркум на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 55 140 тысяч тенге;
налоговые поступления – 9 196 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 148 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 45 796 тысяч тенге;
2) затраты – 55 682 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -542 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 542 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 542 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Арысского городского маслихата Туркестанской области от 22.12.2023 № 11/65-VІІІ (вводится в действие с 01.01.2023).

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 079 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 079 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 079 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Арыс қалалық мәслихатының 22.12.2023 № 11/65-VІІІ (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
6. Монтайтас ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1)кiрiстер – 63 123 мың теңге;
салықтық түсiмдер – 12 219 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 1 150 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердің түсiмдері –49 754 мың теңге;
2) шығындар – 64 271 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 079 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 079 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 079 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Арысского городского маслихата Туркестанской области от 22.12.2023 № 11/65-VІІІ (вводится в действие с 01.01.2023).
6. Утвердить бюджет сельского округа Монтайтас на 2023-2025 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 63 123 тысяч тенге;
налоговые поступления – 12 219 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 150 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 49 754 тысяч тенге;
2) затраты – 64 271 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 148 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 148 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 148 мың теңге.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Арыс қалалық мәслихатының 22.12.2023 № 11/65-VІІІ (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
7. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат хатшысы А.Байтанаев
Арыс қалалық мәслихатының

5) дефицит (профицит) бюджета – -1 148 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 148 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 148 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Арысского городского маслихата Туркестанской области от 22.12.2023 № 11/65-VІІІ (вводится в действие с 01.01.2023).
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь городского маслихата А.Байтанаев
Приложение 1 к решению
маслихата города Арыс