Кентау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 99 "2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 4 ақпандағы № 112 шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Кентау қалалық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 99 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26112 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Кентау қаласының 2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 25 416 080 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 934 122 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер –70 021 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 150 000 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 24 261 937 мың теңге;
2) шығындар – 25 668 518 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – -2 811 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 9 189 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12 000 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -249 627 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 249 627 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 9 189 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 12 000 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 252 438 мың теңге.".
3 тармақ жаңа редақцияда жазылсын:
"3. Қала әкімдігінің 2022 жылға арналған резерві 120 900 мың теңге сомасында белгіленсін.".

О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 22 декабря 2021 года № 99 "О городском бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 4 февраля 2022 года № 112. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата "О городском бюджете на 2022-2024 годы" от 22 декабря 2021 года № 99 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26112) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет города Кентау на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 416 080 тысяч тенге:
налоговые поступления – 934 122 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 70 021 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 150 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 24 261 937 тысяч тенге;
2) затраты –25 668 518 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 2 811 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 9 189 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12 000 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 249 627 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 249 627 тысяч тенге:
поступления займов – 9 189 тысяч тенге;
погашение займов – 12 000 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 252 438 тысяч тенге.".
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить резерв акимата города на 2022 год в сумме 120 900 тысяч тенге.".

1 464 082
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
544 452
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
8 454
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
25 841
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
146 029
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 887
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
134 727
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
24 693
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
466 755
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
109 244
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
119 673
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
119 673
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
79 789
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 346
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
19 940
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
16 598
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 155 594
1
Тұрғын үй шаруашылығы
171 464
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
171 464
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
171 464
2
Коммуналдық шаруашылық
241 679
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
241 679
014
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
79 833
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газдандыру желілерін пайдалануды ұйымдастыру
153 606
028
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
2000
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
6 240
3
Елді-мекендерді көркейту
742 451
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

1 464 082
002
Программа занятости
544 452
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8 454
006
Оказание жилищной помощи
25 841
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
146 029
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 887
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
134 727
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
24 693
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
466 755
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
109 244
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
119 673
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
119 673
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
79 789
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 346
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
19 940
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
16 598
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 155 594
1
Жилищное хозяйство
171 464
467
Отдел строительства района (города областного значения)
171 464
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
171 464
2
Коммунальное хозяйство
241 679
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
241 679
014
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
79 833
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
153 606
028
Развитие коммунального хозяйства
2 000
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
6 240
3
Благоустройство населенных пунктов
742 451
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)