Кентау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 99 "2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 9 тамыздағы № 157 шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Кентау қалалық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 99 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26112 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Кентау қаласының 2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 27 621 517 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 1 132 456 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер –73 021 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 156 500 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 26 259 540 мың теңге;
2) шығындар – 27 875 419 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – -2 811 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 9 189 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12 000 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -251 091 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 251 091 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 9 189 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 10 536 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 252 438 мың теңге.".
3 тармақ жаңа редақцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 22 декабря 2021 года № 99 "О городском бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 9 августа 2022 года № 157. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата "О городском бюджете на 2022-2024 годы" от 22 декабря 2021 года № 99 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №26112) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет города Кентау на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 621 517 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 132 456 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 73 021 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 156 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26 259 540 тысяч тенге;
2) затраты – 27 875 419 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 2 811 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 9 189 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12 000 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 251 091 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –251 091 тысяч тенге:
поступления займов – 9 189 тысяч тенге;
погашение займов – 10 536 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств –252 438 тысяч тенге.".
пункт 3 изложить в новой редакции:

1 260
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1 260
061
Бюджеттік инвестициялар және мемлекеттік-жекешелік әріптестік, оның ішінде концессия мәселелері жөніндегі құжаттаманы сараптау және бағалау
1 260
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
417 704
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
58 668
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
58 668
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
81 384
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
57 593
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 447
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
22 344
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
87 457
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
87 457
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
190 195
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
182 006
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
8 189
02
Қорғаныс
602 375
1
Әскери мұқтаждар
20 891
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
20 891
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
20 891
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
581 484
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
581 484
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
554 394
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
27 090
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
16 571
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
16 571
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
16 571
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету

1 260
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1 260
061
Экспертиза и оценка документации по вопросам бюджетных инвестиций и государственно-частного партнерства, в том числе концессии
1 260
9
Прочие государственные услуги общего характера
417 704
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
58 668
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
58 668
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
81 384
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
57 593
015
Капитальные расходы государственного органа
1 447
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
22 344
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
87 457
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
87 457
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
190 195
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
182 006
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
8 189
02
Оборона
602 375
1
Военные нужды
20 891
122
Аппарат акима района (города областного значения)
20 891
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
20 891
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
581 484
122
Аппарат акима района (города областного значения)
581 484
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
554 394
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
27 090
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
16 571
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
16 571
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
16 571
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах

16 571
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 345 389
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1 032 350
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 032 350
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 032 350
2
Әлеуметтiк көмек
2 199 335
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2 199 335
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
1 383 161
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
8 454
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
141
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
152 979
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 887
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
146 288
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
24 660
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
372 446
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
107 319
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
113 704
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
113 704
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
74 395
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 600
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
19 111
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
16 598
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 394 207
1
Тұрғын үй шаруашылығы
727 136
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
727 136
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
9 801
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
717 335
2
Коммуналдық шаруашылық
888 279
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

16 571
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 345 389
1
Социальное обеспечение
1 032 350
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 032 350
005
Государственная адресная социальная помощь
1 032 350
2
Социальная помощь
2 199 335
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2 199 335
002
Программа занятости
1 383 161
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8 454
006
Оказание жилищной помощи
141
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
152 979
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 887
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
146 288
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
24 660
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
372 446
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
107 319
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
113 704
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
113 704
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
74 395
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 600
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
19 111
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
16 598
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 394 207
1
Жилищное хозяйство
727 136
467
Отдел строительства района (города областного значения)
727 136
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
9 801
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
717 335
2
Коммунальное хозяйство
888 279
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)