Кентау қаласының Байылдыр ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 210 шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағы 1) тармақшасына және Кентау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 20 желтоқсандағы № 202 "2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Байылдыр ауылынын 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 66 515 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 088 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсiмі – 63 427 мың теңге;
2) шығындар – 66 912 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -397 мың теңге;

О бюджете села Байылдыр города Кентау на 2023-2025 годы
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 27 декабря 2022 года № 210. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2023.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Кентауского городского маслихата от 20 декабря 2022 года № 202 "О городском бюджете на 2023-2025 годы", Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Байылдыр на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 66 515 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 088 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 63 427 тысяч тенге;
2) затраты – 66 912 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты –0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -397 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 397 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 397 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 15.12.2023 № 61 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
2. 2023 жылы қалалық бюджеттен Байылдыр ауылы бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 49 416 мың теңге болып белгіленсін.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 397 тысяч тенге:
поступления займов –0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 397 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 15.12.2023 № 61 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Установить на 2023 год размер субвенций, передаваемых из городского бюджета в бюджет село Байылдыр в сумме 49 416 тысяч тенге.