Бәйдібек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 12/75 "2022-2024 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2022 жылғы 5 сәуірдегі № 55 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бәйдібек аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 12/75 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26051 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Бәйдібек ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 13 816 566 мың теңге:
салықтық түсімдер – 955 323 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8916 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі –12 852 327 мың теңге;
2) шығындар – 13 856 488 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 238 706 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 330 804 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 92 098, 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -278 628 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 278 628 мың теңге:
қарыздар түсімі – 330 804 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 92 098,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 39 922 мың тенге.".
5- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
2. 2022 жылға аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне берілетін субвенциялар мөлшерінің жалпы сомасы 535 051 мың теңге сомасында 2-қосымшаға сәйкес қарастырылсын, оның ішінде:
Ағыбет ауылдық округі 38 872 мың теңге;
Алғабас ауылдық округі 79 921 мың теңге;
Алмалы ауылдық округі 44 032 мың теңге;
Ақбастау ауылдық округі 45 158 мың теңге;
Боралдай ауылдық округі 43 527 мың теңге;
Бөген ауылдық округі 70 827 мың теңге;
Борлысай ауылдық округі 45 741 мың теңге;
Жамбыл ауылдық округі 48 361 мың теңге;
Көктерек ауылдық округі 36 827 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата района Байдибек от 24 декабря 2021 года № 12/75 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 5 апреля 2022 года № 55. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат района Байдибек РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Байдибек "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 12/75 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26051), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет района Байдибек на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 816 566 тысяч тенге:
налоговые поступления – 955 323 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8916 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12 852 327 тысяч тенге;
2) затраты – 13 856 488 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 238 706 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 330 804 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 92 098 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -278 628 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 278 628 тысяч тенге:
поступление займов – 330 804 тысяч тенге;
погашение займов – 92 098 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 39 922 тысяч тенге".
пункт 5 изложить в новой редакции:
2. Предусмотреть на 2022 год размеры субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских, поселковы округов в общей сумме 535 051 тысяч тенге, в том числе:
Агыбетский сельский округ 38 872 тысяч тенге;
Алгабаский сельский округ 79 921 тысяч тенге;
Алмалинский сельский округ 44 032 тысяч тенге;
Акбастауский сельский округ 45 158 тысяч тенге;
Боралдайский сельский округ 43 527 тысяч тенге;
Бөгенский сельский округ 70 827 тысяч тенге;
Борлысайский сельский округ 45 741 тысяч тенге;
Жамбылский сельский округ 48 361 тысяч тенге;
Коктерекский сельский округ 36 827 тысяч тенге;