2023-2025 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 27/161 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, Бәйдібек аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 26/149 "2023-2025 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне сәйкес, Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ағыбет ауылдық округінің 2023 - 2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 71 967мың теңге:
салықтық түсiмдер – 6 974 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 104 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 315 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 64 574 мың теңге;
2) шығындар – 72 290 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -323 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 323 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –323 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 25.12.2023 № 11/50 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Алғабас ауылдық округінің 2023- 2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 70 171 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 11 580 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 61 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 243 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 58 287 мың теңге;
2) шығындар – 71 474 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 303 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 303 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1303 мың теңге.

О бюджетах сельских округов на 2023-2025 годы
Решение Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 28 декабря 2022 года № 27/161
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2023.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением маслихата района Байдибек от 23 декабря 2022 года № 26/149 "О районном бюджете на 2023-2025 годы" маслихат района Байдибек РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Агыбет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 71 967 тысяч тенге:
налоговые поступления – 6 974 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 104 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 315 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 64 574 тысяч тенге;
2) затраты –72 290 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -323 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 323 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 323 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 25.12.2023 № 11/50 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Утвердить бюджет сельского округа Алгабас на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 70 171 тысяч тенге:
налоговые поступления – 11 580 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 61 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 243 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 58 287 тысяч тенге;
2) затраты – 71 474 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 303 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 303 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 303 тысяч тенге.

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 168 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 168 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 168 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 25.12.2023 № 11/50 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бәйдібек аудандық мәслихат хатшысы А.Кенехан
Байдібек аудандық мәслихатының
2022 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 27/161 шешіміне 1 қосымша
Ағыбет ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджеті

5) дефицит (профицит) бюджета – -2 168 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 168 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2 168 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 25.12.2023 № 11/50 (вводится в действие с 01.01.2023).
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь маслихата района Байдибек А.Кенехан
Приложение 1 к решению маслихата
района Байдибек от 28 декабря
2022 года № 27/161
Бюджет сельского округа Агыбет на 2023 год