Қазығұрт аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 20/83-VII "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 қыркүйектегі № 31/136-VII шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қазығұрт аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 20/83-VII (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26027 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қазығұрт ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 25 064 979 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 2 141 410 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 51 162 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 59 177 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 22 813 230 мың теңге;
2) шығындар – 25 068 286 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 254 054 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 330 804 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 76 750 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 257 361 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 257 361 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 330 804 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 76 750 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 307 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Казыгуртского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 20/83-VII "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 26 сентября 2022 года № 31/136-VII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казыгуртского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 20/83-VIІ (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26027) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Казыгуртского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 064 979 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 141 410 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 51 162 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 59 177 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 22 813 230 тысяч тенге;
2) затраты – 25 068 286 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 254 054 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 330 804 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 76 750 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5)дефицит (профицит) бюджета – - 257 361 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 257 361 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 330 804 тысяч тенге;
погашение займов – 76 750 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 307 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.