2023 жылға мүгедектігі бар адамдар үшiн жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Түркістан облысы Мақтаарал ауданы әкiмдiгiнiң 2022 жылғы 13 сәуірдегі № 254 қаулысы
Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 18-бабының 7) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 2-тармағына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабының 6) тармақшасына сәйкес Мақтаарал ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц с инвалидностью на 2023 год
Постановление акимата Мактааральского района Туркестанской области от 13 апреля 2022 года № 254
В соответствии с подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан пункта 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан "О занятости населения", акимат Мактааральского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарына осы қаулының қосымшасына сәйкес квота белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.К. Ешанқұловаға жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Асанов
Мақтаарал ауданы әкімдігінің
" " _______ 2023 жылғы
№ __ қаулысына қосымша
2023 жылға мүгедектігі бар адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары квотасының мөлшері
Ұйымның атауы
Тізімдік саны
Квота мөлшері (%)
Квоталық жұмыс орындарының саны
1.
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "О.Бапышев атындағы № 8 жалпы орта мектебі" КММ

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц с инвалидностью в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ешанкуловой А.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Асанов
Приложение постановлению
акимата Мактааральского района
от " " ________ 2023 года №___
Размер квоты рабочих мест для трудоустройства лиц с инвалидностью на 2023 год
Наименование организации
штатная численность организации
установленная квота (%)
Количество рабочих мест по квоте
1
КГУ "Общая средняя школа № 8 О.Бапышева" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления человеческого потенциала Туркестанской области