Мақтаарал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 17-95-VII "2022-2024 жылдарға арналған кенттер мен ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 3 маусымдағы № 21-129-VII шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Мақтаарал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мақтаарал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 17-95-VII "2022-2024 жылдарға арналған кенттер мен ауылдық округтердің бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 163738 тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Достық ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 80 445 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 16 482 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 1 900;
трансферттер түсiмi – 62 063 мың теңге;
2) шығындар – 80 826 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -381 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 381 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 381 мың теңге."
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. А.Қалыбеков ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 5, 6 және 7-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 73 924 мың теңге;
салықтық түсiмдер – 8 038 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 1 150;
трансферттер түсiмi – 64 736 мың теңге;
2) шығындар – 74 430 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -506 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 506 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 506 мың теңге."
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Мырзакент кентінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 9, 10 және 11-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:

О внесении изменений в решение Мактааральского районного маслихата от 29 декабря 2021 года № 17-95-VII "О бюджете поселков и сельских округов на 2022-2024 годы"
Решение Мактааральского районного маслихата Туркестанской области от 3 июня 2022 года № 21-129-VII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Мактааральский районный маслихатРЕШИЛ:
1. Внести в решение Мактааральского районного маслихата от 29 декабря 202 года № 17-95-VII "О бюджете поселков и сельских округов на 2022-2024 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 163738) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Достык на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 80 445 тысяч тенге;
налоговые поступления – 16 482 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 1 900 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 62 063 тысяч тенге;
2) затраты – 80 826 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -381 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 381 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 381 тысяч тенге."
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа А.Калыбеков на 2022-2024 годы согласно приложениям 5, 6 и 7 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 73 924 тысяч тенге;
налоговые поступления – 8 038 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 1 150 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 64 736 тысяч тенге;
2) затраты – 74 430 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -506 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 506 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 506 тысяч тенге."
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет поселка Мырзакент на 2022-2024 годы согласно приложениям 9, 10 и 11 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

1) кiрiстер – 67 177 мың теңге;
салықтық түсiмдер – 28 315 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 4 700 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 34 162 мың теңге;
2) шығындар – 71 794 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 617 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 617 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 617 мың теңге."
6 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Еңбекші ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 12, 13 және 14-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 51 572 мың теңге;
салықтық түсiмдер – 7 419 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 1 200 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 42 953 мың теңге;
2) шығындар – 51 751 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -179 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 179 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 179 мың теңге."
8 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. Жаңа жол ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 63 282 мың теңге;
салықтық түсiмдер – 12 276 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер –1300 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 49 706 мың теңге;
2) шығындар – 64 400 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 118 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 118 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 118 мың теңге."
10 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

1) доходы – 67 177 тысяч тенге;
налоговые поступления – 28 315 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 4 700 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 34 162 тысяч тенге;
2) затраты –71 794 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 617 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 617 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 4 617 тысяч тенге."
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет сельского округа Енбекши на 2022-2024 годы согласно приложениям 12, 13 и 14 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 51 572 тысяч тенге;
налоговые поступления –7 419 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 1 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 42 953 тысяч тенге;
2) затраты – 51 751 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -179 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 179 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 179 тысяч тенге."
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет сельского округа Жана жол на 2022-2024 годы согласно приложениям16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 63 282 тысяч тенге;
налоговые поступления – 12 276 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 1 300 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 49 706 тысяч тенге;
2) затраты – 64 400 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 118 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 118 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 118 тысяч тенге."
пункт 10 изложить в новой редакции:

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 208 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 208 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 208 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 5, 9, 12, 16, 20, 24, 28, 31, 35, 39 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

5) дефицит (профицит) бюджета – -1 208 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 208 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 208 тысяч тенге.".
Приложения 1, 5 9, 12, 16, 20, 24, 28, 31, 35, 39 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению;