Мақтаарал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 17-95-VII "2022-2024 жылдарға арналған кенттер мен ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 5 желтоқсандағы № 27-181-VII шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Мақтаарал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мақтаарал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 17-95-VII "2022-2024 жылдарға арналған кенттер мен ауылдық округтердің бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 163738 тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Мырзакент кентінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 9, 10 және 11-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 73 685 мың теңге;
салықтық түсiмдер – 34 823 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 4 700;
трансферттер түсiмi – 34 162 мың теңге;
2) шығындар – 78 302 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 617 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 617 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 617 мың теңге."
6 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Еңбекші ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 12, 13 және 14-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 51 275 мың теңге;
салықтық түсiмдер – 7 207 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 192;
трансферттер түсiмi – 43 876 мың теңге;
2) шығындар – 51 454 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -179 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 179 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 179 мың теңге."
10 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10. Иіржар ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 20, 21 және 22-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:

О внесении изменений в решение Мактааральского районного маслихата от 29 декабря 2021 года № 17-95-VII "О бюджете поселков и сельских округов на 2022-2024 годы"
Решение Мактааральского районного маслихата Туркестанской области от 5 декабря 2022 года № 27-181-VII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Мактааральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мактааральского районного маслихата от 29 декабря 202 года № 17-95-VII "О бюджете поселков и сельских округов на 2022-2024 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 163738) следующие изменения:
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет поселка Мырзакент на 2022-2024 годы согласно приложениям 9, 10 и 11 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 73 685 тысяч тенге;
налоговые поступления – 34 823 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 4 700 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 34 162 тысяч тенге;
2) затраты –78 302 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 617 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 617 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 4 617 тысяч тенге."
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет сельского округа Енбекши на 2022-2024 годы согласно приложениям 12, 13 и 14 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 51 275 тысяч тенге;
налоговые поступления – 7 207 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 192 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 43 876 тысяч тенге;
2) затраты – 51 454 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -179 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 179 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 179 тысяч тенге."
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет сельского округа Ииржар на 2022-2024 годы согласно приложениям 20, 21 и 22 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах: