2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 33/4 шешiмi
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9 - бабының 2- тармағына, 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6- бабы 1- тармағының 1) тармақшасына сәйкес Ордабасы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ордабасы ауданының 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 16 820 269 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 775 885 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 62 990 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 77 047 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 12 904 347 мың теңге;
2) шығындар – 17 447 720 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – -39 186 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 77 625 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 116 811 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо- 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -588 265 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –588 265 мың теңге:
қарыздар түсімі – 77 625 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 46 700 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 557 340 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 21.12.2023 № 9/1 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
2. 2023 жылы салық түсімдерінен облыстық бюджетке корпоративтік табыс салығы 50 пайыз, төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы 53,4 пайыз, төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы 50 пайыз және әлеуметтік салықтан 50 пайыз мөлшерінде бөлу нормативтері белгіленсін.
3. 2023 жылы облыстық бюдеттен аудандық бюджетке берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 1 672 523 мың теңге болып белгіленсін.
4. 2023 жылға аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне берілетін субвенциялар мөлшерінің жалпы сомасы 262 448 мың теңге болып қарастырылсын, оның ішінде:
Бадам ауылдық округі – 22 370 мың теңге;
Бөген ауылдық округі – 29 400 мың теңге;
Бөржар ауылдық округі – 19 149 мың теңге;
Жеңіс ауылдық округі – 24 617 мың теңге;
Қарақұм ауылдық округі – 34 871 мың теңге;

О районном бюджете на 2023-2025 годы
Решение Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 23 декабря 2022 года № 33/4
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2023.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Ордабасинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Ордабасинского района на 2023-2025 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 820 269 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 775 885 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 62 990 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 77 047 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12 904 347 тысяч тенге;
2) затраты – 17 447 720 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -39 186 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 77 625 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 116 811 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -588 265 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 588 265 тысяч тенге:
поступление займов – 77 625 тысяч тенге;
погашение займов – 46 700 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 557 340 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 21.12.2023 № 9/1 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Установить на 2023 год норматив распределения общей суммы поступления корпоративного подоходного налога 50 процентов, индивидуального подоходного налога 53,4 процентов, индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты 50 процентов, и социального налога в размере 50 процентов в областной бюджет.
3. Предусмотреть на 2023 год размер субвенций, передаваемых из областного бюджета в бюджет Ордабасинского района в сумме 1 672 523 тысяч тенге.
4. Предусмотреть на 2023 год размеры субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских, поселковы округов в общей сумме 262 448 тысяч тенге, в том числе:
Бадамский сельский округ – 22 370 тысяч тенге;
Бугунский сельский округ - 29 400 тысяч тенге;
Буржарский сельский округ – 19 149 тысяч тенге;
Женииский сельский округ - 24 617 тысяч тенге;
Каракумский сельский округ – 34 871 тысяч тенге;

Қараспан ауылдық округі – 30 781 мың теңге;
Қажымұқан ауылдық округі – 24 082 мың теңге;
Төрткөл ауылдық округі – 27 525 мың теңге;
Шұбар ауылдық округі – 32 625 мың теңге;
Шұбарсу ауылдық округі – 17 028 мың теңге.
5. Аудан әкімдігінің 2023 жылға арналған резервi 57 337 мың теңге сомасында белгіленсін.
6. Бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған бюджеттік бағдарламалар бөлінісінде 2023 жылға арналған аудан бюджеттінің даму бағдарламалар тізбесі 4- қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Караспанский сельский округ – 30 781 тысяч тенге;
Кажымуханский сельский округ – 24 082 тысяч тенге;
Торткульский сельский округ – 27 525 тысяч тенге;
Шубарский сельский округ – 32 625 тысяч тенге;
Шубарсуский сельский округ – 17 028 тысяч тенге.
5.Утвердить резерв акимата района на 2023 год в сумме 57 337 тысяч тенге.
6. Утвердить перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2023 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ), согласно приложению 4.

4 000
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыздандыру
2 542 485
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
975 119
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
975 119
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
975 119
2
Әлеуметтік көмек
1 437 181
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 437 181
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
450 378
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
38 309
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
192 904
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
5 613
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
159 483
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
70 971
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
449 296
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
70 227
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
130 185
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
130 185
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
71 963
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
577
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
5 212
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
52 433
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
5 421 620
1
Тұрғын үй шаруашылығы
538 223
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
32 434
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
32 434
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
29 368
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін сатып алу
29 368
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

4 000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 542 485
1
Социальное обеспечение
975 119
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
975 119
005
Государственная адресная социальная помощь
975 119
2
Социальная помощь
1 437 181
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 437 181
002
Программа занятости
450 378
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
38 309
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
192 904
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
5 613
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
159 483
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
70 971
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
449 296
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
70 227
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
130 185
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
130 185
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
71 963
021
Капитальные расходы государственного органа
577
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
5 212
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
52 433
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
5 421 620
1
Жилищное хозяйство
538 223
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
32 434
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
32 434
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
29 368
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
29 368
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
316 473
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
368 898
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
368 898
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
368 898
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
368 898
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
126 110
1
Ауыл шаруашылығы
73 034
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
73 034
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
73 034
6
Жер қатынастары
3 466
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
3 466
011
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
3 466
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
49 610
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
45 710
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
45 710
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
3 900
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
3 900
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
77 864
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
77 864
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
77 864
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
73 364
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
4 500
12
Көлік және коммуникация
974 408
1
Автомобиль көлігі
905 508
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
905 508
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
94 470
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
811 038
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
68 900
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
316 473
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
368 898
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
368 898
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
368 898
036
Развитие газотранспортной системы
368 898
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
126 110
1
Сельское хозяйство
73 034
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
73 034
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и земельных отношений
73 034
6
Земельные отношения
3 466
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
3 466
011
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
3 466
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
49 610
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
45 710
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
45 710
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
3 900
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
3 900
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
77 864
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
77 864
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
77 864
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
73 364
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
4 500
12
Транспорт и коммуникации
974 408
1
Автомобильный транспорт
905 508
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
905 508
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
94 470
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
811 038
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
68 900
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

60 600
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
59 400
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 200
02
Қорғаныс
223 932
1
Әскери мұқтаждар
20 932
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
20 932
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
20 932
2
Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
203 000
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
203 000
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
200 000
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
3 000
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық атқару қызметі
28 301
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
28 301
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
28 301
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
28 301
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыздандыру
833 363
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
50 000
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
50 000
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
50 000
2
Әлеуметтік көмек
649 818
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
649 818
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
37 371
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
180 811
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
6 645
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
158 667
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
76 743
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету

60 600
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
59 400
013
Капитальные расходы государственного органа
1 200
02
Оборона
223 932
1
Военные нужды
20 932
122
Аппарат акима района (города областного значения)
20 932
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
20 932
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
203 000
122
Аппарат акима района (города областного значения)
203 000
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
200 000
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
3 000
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
28 301
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
28 301
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
28 301
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
28 301
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
833 363
1
Социальное обеспечение
50 000
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
50 000
005
Государственная адресная социальная помощь
50 000
2
Социальная помощь
649 818
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
649 818
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
37 371
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
180 811
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
6 645
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
158 667
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
76 743
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью

Бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға және заңды тұлғалардың жарғылық қорын қалыптастыруға бағытталған бюджеттік бағдарламалар бөлінісінде 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 21.12.2023 № 9/1 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы

Перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2023-2025 годы с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) и формирование юридических лиц
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области 21.12.2023 № 9/1 (вводится в действие с 01.01.2023).
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Подпрограмма
Наименование
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство