2022 жылға мүгедектер үшiн жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Түркістан облысы Отырар ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 24 қаңтардағы № 78 қаулысы. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18 бабының 7) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы № 498 бұйрығымен бекітілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14010 тіркелген) Мүгедектер үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларына сәйкес, Отырар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов на 2022 год
Постановление акимата Отырарского района Туркестанской области от 24 января 2022 года № 78. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", Правилами квотирования рабочих мест для инвалидов, утвержденным Приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года № 498 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 14010), акимат Отырарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде 2022 жылға мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына осы қаулының қосымшасына сәйкес квота белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.Оралбайға жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Отырар ауданы әкімінің
міндетін атқарушы П. Жаппарқұлов
Отырар ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 24 қаңтардағы
№ 78 қаулысына қосымша
Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Кәсіпорынның, ұйымның, мекеменің атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квота мөлшері (%)
Мүгедектер үшін квота белгіленген жұмыс орындарының саны
1
Түркістан облысының қоғамдық денсаулық басқармасының "Отырар аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда на 2022 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Оралбай Е.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Отырарского района П. Жаппарқұлов
Приложение к постановлению
акимата Отырарского района
от 24 января 2022 года № 78
Сведения о квоте рабочих мест для трудоустройства инвалидов
Наименование предприятия, организации, учреждениия
Списочная численность
Размер квоты (%)
Количество мест для квоты
1
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Отырарская центральная районная больница" управления общественного здоровья Туркестанской области

791
4%
31
2
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасы Отырар аудандық адами әлеуетті дамыту бөлімінің "М.Әуезов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
185
3%
5
3
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасы Отырар аудандық адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Ш.Қалдаяқов атындағы мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
213
3%
6
4
Түркістан облысының дене шынықтыру және спорт басқармасының Отырар аудандық № 2 "Балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
79
2%
1

791
4%
31
2
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени М.Ауезова" отдела развития человеческого потенциала Отырарского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
185
3%
5
3
Коммунальное государственное учреждение "Школа – гимназия имени Ш.Калдаякова" отдела развития человеческого потенциала Отырарского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
213
3%
6
4
Коммунальное государственное учреждение "Детско-юношеская спортивная школа №2 Отырарского района" управления физической культуры и спорта Туркестанской области
79
2%
1