Отырар ауданының пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына 2022 жылға квоталар белгілеу туралы
Түркістан облысы Отырар ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 24 қаңтардағы № 79 қаулысы. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18 бабының 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18 бабының 1 тармағының 2) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабының 2), 3), 4) тармақшаларына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13898 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес сәйкес, Отырар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының 2022 жылға квотасы 1-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының 2022 жылға квотасы 2-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының 2022 жылға квотасы 3-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.Оралбайға жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Отырар ауданы әкімінің
міндетін атқарушы П. Жаппарқұлов
Отырар ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 24 қаңтардағы
№ 79 қаулысына 1-қосымша
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының 2022 жылға квотасы
Ұйым атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (% жұмыскерлердің тізімдік санынан)
Жұмыс орындарының саны
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің "Отырар мемлекеттік археологиялық қорық-мұражайы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
81

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, также лиц освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования Отырарского района на 2022 год
Постановление акимата Отырарского района Туркестанской области от 24 января 2022 года № 79. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, подпунктами 2), 3), 4) статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13898), акимат Отырарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации на 2022 год согласно приложению 1.
2. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы на 2022 год согласно приложению 2.
3. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования на 2022 год согласно приложению 3.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Оралбай Е.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Отырарского района П. Жаппарқұлов
Приложение 1 к постановлению
акимата Отырарского района
от 24 января 2022 года № 79
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации на 2022 год
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников )
Количество рабочих мест
Республиканское государственное казенное предприятие "Отрарский государственный археологический заповедник-музей" Министерства культуры и спорта Республики Казахстан
81

1 (0,81)
1
Отырар ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 24 қаңтардағы
№ 79 қаулысына 2-қосымша
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының 2022 жылға квотасы
Ұйым атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (% жұмыскерлердің тізімдік саны)
Жұмыс орындарының саны
Отырар ауданы әкімдігінің "Отырар-2050" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
45
(1)0,45
1
Отырар ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 24 қаңтардағы
№ 79 қаулысына 3-қосымша
Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының 2022 жылға квотасы
Ұйым атауы
Жұмыскер лердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (% жұмыскер лердің тізімдік саны)
Жұмыс орындарының саны
Отырар ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Отырар аудандық орталықтандырылған кітапхана жүйесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
62

1 (0,81)
1
Приложение 2 к постановлению
акимата Отырарского района
от 24 января 2022 года № 79
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы на 2022 год
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников )
Количество рабочих мест
Коммунальная государственная учреждения "Отырар-2050" акимата Отырарского района
45
0,45
1
Приложение 3 к постановлению
акимата Отырарского района
от 24 января 2022 года № 79
Квота рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования на 2022 год
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников )
Количество рабочих мест
Коммунальное государственное учреждение "Централизованная библиотечная система Отырарского района" отдела культуры, развитие языков, физической культуры и спорта Отыраркого района
62