Сайрам аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 13-82/VII "Сайрам ауданы ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2022 жылғы 18 наурыздағы № 14-91/VII шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Сайрам аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сайрам аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 13-82/VII "Сайрам ауданы ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ақсукент ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 298 279 мың теңге;
салықтық түсімдер – 230 470 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 84 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10 000 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 57 725 мың теңге;
2) шығындар – 332 474 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -34 195 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 34 195 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 34 195 мың теңге.".
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Ақбұлақ ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 55 615 мың теңге;
салықтық түсімдер – 14 853 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 ;
трансферттердің түсімі – 40 762 мың теңге;
2) шығындар – 56 175 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 560 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 560
мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 560 мың теңге.".
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Арыс ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемде бекітілсін:

О внесении изменений в решение Сайрамского районного маслихата от 29 декабря 2021 года № 13-82/VII "О бюджетах сельских округов Сайрамского района на 2022-2024 годы"
Решение Сайрамского районного маслихата Туркестанской области от 18 марта 2022 года № 14-91/VII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Сайрамский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сайрамского районного маслихата от 29 декабря 2021 года № 13-82/VІІ "О бюджетах сельских округов Сайрамского района на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аксукентского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 298 279 тысяч тенге;
налоговые поступления – 230 470 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 84 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 10 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 57 725 тысяч тенге;
2) расходы – 332 474 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -34 195 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 34 195 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств - 34 195 тысяч тенге.".
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Акбулакского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5, и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 55 615 тысяч тенге;
налоговые поступления – 14 853 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 40 762 тысяч тенге;
2) расходы – 56 175 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -560 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 560 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств - 560 тысяч тенге.".
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Арыского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 790 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 790 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 790 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 27, 31 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихаттың хатшысы Ш.Халмурадов
Сайрам аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
18 наурыздағы № 14-91/VII
шешіміне 1 қосымша
Сайрам аудандық
мәслихатының 2021жылғы
29 желтоқсандағы № 13-82/VII
шешіміне 1 қосымша
Ақсукент ауыл округінің 2022 жылға арналған бюджеті
Санат Атауы
Сомасы, мың теңге
Сынып
Кіші сыныбы
1
2
3

5) дефицит (профицит) бюджета – -5 790 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 0;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств - 5 790 тысяч тенге.".
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 27, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата Ш. Халмурадов
Приложение 1 к решению
маслихата Сайрамского района
от 18 марта 2022 года
№ 14-91//VII
Приложение 1 к решению
маслихата Сайрамского района
от 29 декабря 2021 года
№ 13-82/VII
Бюджет Аксукентского сельского округа на 2022 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
3