Сайрам аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 12-74/VII "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2022 жылғы 18 қазандағы № 21-127/VII шешiмi
Сайрам аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сайрам аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 12-74/VІІ (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26359 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сайрам ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 35 989 284 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 4 008 860 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 8 300 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 164 452 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 31 807 672 мың теңге;
2) шығындар – 36 429 025 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – -69 284 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 69 284 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

О внесении изменений в решение Сайрамского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 12-74/VІІ "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Сайрамского районного маслихата Туркестанской области от 18 октября 2022 года № 21-127/VII
Сайрамский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сайрамского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 12-74/VІІ (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26359) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Сайрамского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 годы следующих объемах:
1) доходы – 35 989 284 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 008 860 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8 300 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 164 452 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 31 807 672 тысяч тенге;
2) затраты – 36 429 025 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -69 284 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 69 284 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 509 025 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 509 025 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 69 284 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 439 741 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихаттың хатшысы Ш.Халмурадов
Сайрам аудандық мәслихатының
2022 жылғы 18 қазандағы
№ 21-127 /VII шешіміне қосымша
Сайрам ауданының 2022 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сыныбы Атауы
Кіші сыныбы
Сомасы, мың теңге
1
2
3
І. Кірістер

5) дефицит (профицит) бюджета – - 509 025 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 509 025 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 69 284 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 439 741 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата Ш.Халмурадов
Приложение к решению
Сайрамского районного
маслихата от 18 октября
2022 года № 21-127/VII
Районный бюджет Сайрамского района на 2022 год
Категория
Класс Наименование
Подкласс
Сумма, тысяч тенге
1
2
3
1. Доходы