Сайрам аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 13-82/VII "Сайрам ауданы ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 24-141/VII шешiмi
Сайрам аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сайрам аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 13-82/VII "Сайрам ауданы ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ақсукент ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 301 457 мың теңге;
салықтық түсімдер – 196 813 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 46 919 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 57 725 мың теңге;
2) шығындар – 335 652 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -34 195 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 34 195 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 34 195 мың теңге.".
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Арыс ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 73 660 мың теңге;
салықтық түсімдер – 13 803 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 645 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 59 212 мың теңге;
2) шығындар – 78 387 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 727 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 727 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О внесении изменений в решение Сайрамского районного маслихата от 29 декабря 2021 года № 13-82/VII "О бюджетах сельских округов Сайрамского района на 2022-2024 годы"
Решение Сайрамского районного маслихата Туркестанской области от 23 декабря 2022 года № 24-141/VII
Сайрамский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сайрамского районного маслихата от 29 декабря 2021 года № 13-82/VІІ "О бюджетах сельских округов Сайрамского района на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аксукентского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 301 457 тысяч тенге;
налоговые поступления – 196 813 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступлениям от продажи основного капитала – 46 919 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 57 725 тысяч тенге;
2) расходы – 335 652 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -34 195 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 34 195 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств - 34 195 тысяч тенге.".
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Арыского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 73 660 тысяч тенге;
налоговые поступления – 13 803 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 645 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 59 212 тысяч тенге;
2) расходы – 78 387 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 727 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 727 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;