Сарыағаш аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 17-117-VII "2022-2024 жылдарға арналған қала, кент және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2022 жылғы 8 маусымдағы № 22-152-VII шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Сарыағаш аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сарыағаш аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 17-117-VII "2022-2024 жылдарға арналған қала, кент және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-14 тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
1. Сарыағаш қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 342 134 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 292 966 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 25 000 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 24 168 мың теңге;
2) шығындар – 349 379 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 7 245 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 245 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 245 мың теңге.
2. Көктерек кентінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 78 543 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 16 360 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 3 000 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 59 183 мың теңге;
2) шығындар –79 098 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -555 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 555 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 555 мың теңге.
3. Жемісті ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 45 410 мың теңге:
салықтық түсiмдер –11 904 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;

О внесении изменений в решение Сарыагашского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 17-117-VII "О бюджетах города, поселка и сельских округов на 2022-2024 годы"
Решение Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 8 июня 2022 года № 22-152-VII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Сарыагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарыагашского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 17-117-VII "О бюджетах города, поселка и сельских округов на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункты 1-14 изложить в следующей редакции:
1. Утвердить бюджет города Сарыагаш на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 342 134 тысяч тенге:
налоговые поступления – 292 966 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 25 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов –24 168 тысяч тенге;
2) затраты – 349 379 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 7 245 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –7 245 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 7 245 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет поселка Коктерек на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 78 543 тысяч тенге:
налоговые поступления –16 360 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 3 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов –59 183 тысяч тенге;
2) затраты – 79 098 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -555 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –555 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 555 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет сельского округа Жемисти на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 45 410 тысяч тенге:
налоговые поступления – 11 904 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;

15. Көрсетілген шешімнің l, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
16. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат хатшысы С.Таскулов
Сарыағаш аудандық мәслихатының
2022 жылғы 08 маусымдағы
№ 22-152-VII шешіміне 1-қосымша
Сарыағаш аудандық мәслихатының
2021 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 17-117-VII шешіміне 1-қосымша
Сарыағаш қаласының 2022 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

15. Приложения l, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к настоящему решению.
16. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата С.Таскулов
Приложение 1 к решению
Сарыагашского районного
маслихата от 08 июня
2022 года № 22-125- VII
Приложение 1 к решению
Сарыагашского районного
маслихата от 30 декабря
2021года № 17-117-VII
Бюджет города Сарыагаш на 2022 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование